Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada tecavüz görmek


Rüyada tecavüz görmek, İnsanın kendi yetki ve sınırlarını aşması azgınlığa işaret eder, yaptığı zulüm ve kabul edilemez olaydan dolayı göreceği cezaya delaletle işaret eder. Ayrıca Bakınız: Zina; Rüyada tecavüze uğramak, aşk hayatınızda bir takım sorunlar yaşayacaksınız kötü günler geçireceksiniz demektir. Belki de sevgilinizden yada eşinizden ayrılacaksınız. 361Rüyada tecavüz görmek (37033) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

tecavüz için yapılan yorumlar
Yazan: bilmem (2014-04-02 16:27:47)

Merhaba ben rüyamda okuldayım bana ögretmenim bişey diyo ben sınıftan çıkıyorum elimdede pencere kolu var işin garipliği de şu ben pencere koluyla bir sınif kapısını açıyorum sınif o kadar küçük ki bir öğretmen var ama donmuş kalmış sonra bir sıranın altımdan gözümün ısırdığı takım elbiseli biri çıkıyo ve beni kollarımdan yakalıyo masaya dayıyo ben pencereden bakıyorum acaba kaçabilir miyim atlayabilirmiyim sonuçta bu da namus ölsem nolur ki hem allahı görmeyi de çok istiyorum neyse çok yüksek ben kurtulmaya çalışıyorum sonra yine pencereden bakıyorum bu sefer de ikinci katta falan olduğumuzu gördüm kurtuluyorum adamdan nasıl olduysa ben de güçlü kuvvetliyim çıkıyorum hemen pencere koluyla kapıyı kilitliyorum şans işte babamı görüyorum babam gayet çok mutlu ne oldu diyor ben de açıkça tecavüze uğradığımi söyleyip uzaklaşıp yokoluyorum sonra uyanıyorum allahım deli olucam aklıma geeldikçe erkeklerden artık bi on adım arkada duruyorum kimseyle konuşmuyorum hayattan soğudum sanki gerçekten olmuş gibi bi erkekle göz goze gelmemeye çalışıyorum işin garibide sevdiğim çocuk oda beni seviyo eminim o bana iyi aksamlar dediği gün oluyo bunlar çok mutluydum mutluluğum söndüYazan: güler (2014-03-31 21:46:52)

Harabelik bir yerdeyim. 4-5 genç kız evrak çantası gibi siyah kumaşa benzer bir çantamı çaldılar. orta yaşlı bi kadın; çantan kayıp değil dedi ama vermedi de. harabenin toprak katına iniyorum. yerden yüz hizamdaki yükselikteki çamurdan, büyük boyutta çamur bir adam heykel gibi kabararak çıkıyor. korkarak bir kuytuya, boyumu aşan dik bir çamur birikintisin önüne gelip üzerine çıkabilmek için sıkıntıyla çok çabalıyorum. arkamdan yüzünü görmediğim bir adam, bana tecavüz ediyor. sıkıntıyla uyandım. yorumunuzu bekliyorum. çok teşekkür ederim. saygılar.Yazan: Ergül Yıldız (2014-03-24 22:23:37)

Rüyamda 9 yasindaki kızıma tecavüz etmisler ve kizim hamileydi neden boyle bir ruya gordum acaba ve ben bu ruyayi 2 kez gordum ne anlama geliyor cok korkuyorum.Yazan: selin (2014-03-23 13:36:25)

Merhaba ben 13 yaşındayım dün gece rüyamda yüzünü görmediğim bir erkek önce bana tecavüz etmeye çalıştı sonra aynı kişi ile isteyerek sevişiyordum. Çok garip ama benim yatağımdaydık, ne kadar ses çıksa da kimse duymuyordu geceydi ve odam karanlıktı. Bunların anlamı nedir?Yazan: zeynep candan (2014-03-08 12:13:26)

rüyamda bir adam kız kardeşimle birlikte olyordu rüyada ne anlama gelirYazan: tkan (2014-03-07 12:32:55)

rüyamda eski kız arkadasıma tecavüz girisiminde bulunuyorlardı sonra ben onu kurtarıyordum anlamı nedirYazan: nazan demir (2013-12-24 00:26:03)

rüyamda kızkardeşim tecavüze uğramış benim yanıma geliyor.ve tecavüze uğradığını söylüyor.çay bardağınla vucuduna çizikler atılmış yaralarını gösteriyor.bu arada doktor falan görüyorum.çok sevdiğim kız arkadaşımla sohbet ediyoruz.onun ablasını ve kızını görüyorum.Yazan: güven (2013-11-01 10:22:11)

selamlar rabbim hayra yorsun rüyada küçük kız cocuğum tecavuze uğramış hamile kalmıştı çıldırıyordum fena üzüldüm kızım henüz 6 yaşında bu rüyadan kurtulamadım acaba yorumu ne ...bir gün öncesi kızım okulda altına çiş kaçırmıştı onada üzülmüştüm acaba bunun etkisiylemi böle pis bir rüya gördüm ne dersiniz ?Yazan: songul dalda (2013-08-22 10:18:00)

ruyamda ıkı kız kardesıme tecavuze ugradı bunlrın anlamı neyBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik