Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada tekne görmek


Bildiğiniz gibi tekne denilince akla bir kaç çeşit anlam içeren tekne gelebiliyor. Bunlardan ilki denizde seyahat edilebilen deniz aracı tekne. Bunlarda bir kaç çeşide ayrılabiliyor. Örnek vermek gerekirse; balıkçı teknesi, seyahat teknesi, yat teknesi gibi. Diğer bir husus daki tekne ise; hamur yoğurulan tekne, diğer bir başka iş amaçları içinde kullanılan iş gereçlerinde tekne ismi kullanılabiliyor. Ama en çok kullanılan ve akla gelen ise; bizlerin ve herkesin bildiği gibi, denizde kullanılan araç olarak bilinen teknedir. Şimdi ise sizlere rüyalarda görülen teknelerin ve teknenin ve tekne çeşitlerinin ne şekilde yorumlandığı ne anlama geldikleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.
Rüyada tekne görmek müjdeli bir haber alacaksınız demektir. Rüyada görmüş olduğunuz tekne bir yakınınızdan iyi sevindirici ve mutluluk veren haber olarak tabir edilir.
Rüyada tekneyi yıkamak, bir düğüne, nişan törenine, kına gecesine, balo, yada herhangi eğlenceye davet edileceğinize işaretle tabir olunur.
Rüyada tekneyi tamir etmek, yeni evlenmiş olan yada çok yakında evlenecek olan damada veya geline evlilik yolunda büyük bir katkınız olacağına delalet eder.
Rüyada hamur teknesi görmek Size Allah(cc) tarafından verilen rızkınızın çok fazla bol olacağını gösterir; rüyanızda siz o teknede hamur yoğuruyor iseniz elde ettiğiniz tüm kazancınızın tamamı için başka yollar aradığınıza işaretle tabir edilir. 1457Rüyada tekne görmek (15858) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: rüyada tekneyi yıkamak, rüyada tekneyi tamir etmek, rüyada hamur teknesi görmek

tekne için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik