Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada tohum görmek


Rüyada tohum görmek : Tohum bir bitkinin çoğalabilmesi için gerekli olan yine aynı bitkinin üretmiş olduğu bir nesnedir. Rüyada ise çocuğa delalettir.

Sitemizdeki bilgilere göre rüyada tohum görmek, Çocuğa, kendisinden faydalanılan kitaba, rızka ve şifaya. Verimsiz yerlere yahut bitmesi mümkün olmayar yerlere tohum ekmek israfa. Tohum ekmek genişliğe, rızka, ilme, güzel sanata, insanlarla iyi geçinmeye delalet eder.
Tohum, bolluğun, bereketin ve zenginliğin işaretidir. Maddi durumunuz yakında düzelecek.
Rüyada bir tarlaya tohum ektiğini gören bekar ise evlenir, evli ise bir çocuğu olur veya çok para ve mal sahibi olur.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada tohum görmek, çocukla tabir edilir, ilaç cinsinden olan tohum ve hububat kitaplara işarettir. Rüyada görülen tohum salih nesle, salatalık, kabak ve kavun tohumu gam ve kedere ve şiddetin kalkmasına, ağrı ve hastalıkların iyileşmesine işarettir. * Patlıcan, pazı, soğan, karnabahar, lahana ve alabasan tohumları, bunların ekinlerinden hasıl olacak rızka işarettir. Güzel kokulu otların, tohumu ise, hastalıklı kimseler için hastalıklarının iyleşmesine işarettir. 1157Rüyada tohum görmek (10342) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

tohum için yapılan yorumlar
Yazan: Melek (2017-05-17 12:56:09)

Rüyamda vefatından ermiş babannemi gördüm tanımadığım bir evin salonununda gazete kağıdının içine sımsıkı dürülüp sarılmış tohumlar varmış salonunun ortasına yere attınca şıkır şıkır ses geldi içindeki ne diye sordum al onu O Senin dedi. Aldım ne bu ne diye sordum tohum var içinde dedi. Sonra yanına oturdum. Aramızda 4-5 yaşlarınız bir erkekler çocuk oldu. Uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik