Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada uğur böceği görmek


Rüyada uğur böceğini uçarken görmek, çok güzel, mutluluk verecek bir haber almak demektir. Uğur böceğinin üstüne konduğunu görmek problemlerine çözüm bulacak ve mutlu alacak demektir. Uğurböceğini öldürmek uğursuzluğa yorumlanır.

Sevinç verecek, hayırlı bir haber, mutluluktur.

Rüyada uçarak gelen uğur böceği, çok hayırlı sevinç verecek bir haber, bir mektuptur. Üstüne konduğunu gören insan sorunlarına hemen çare bulacak ve sevinecektir. Uğurböceğini öldürmek uğursuzluğa işaret eder.

Rüyada uçarak gelen uğurböceği, çok hayırlı sevinç verecek bir haber, bir mektuptur. Üstüne konduğunu gören insan sorunlarına hemen çare bulacak ve sevinecektir. Uğurböceğini öldürmek uğursuzluğa işaret eder. 741Rüyada uğur böceği görmek (20233) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: böcek

uğur böceği için yapılan yorumlar
Yazan: zeynep (2014-03-28 09:31:18)

ben ugur böcegini ellime allıyodum cokdu sıra sıraydı ama elime gelmiyoduYazan: deniz (2013-12-12 22:22:24)

rüyamda sol omuzumun üzerinde yeşil renkte 2 sıra halinde sıralanmış toplam 6 adet uğur böceği gördüm.fark eder etmez elimle düşsünler diye uğraştım ama kuzenim (bayan)onları omuzuma yapıştırmış.zorla söktüm ama bi kaç tanesi kaldı hepsini sökemedim.Rüyamı yorumlarsanız memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederimYazan: ozzy (2013-05-12 13:11:38)

rüyamda uçurumun kenarında bir masada karşılıklı bir bayanla oturuyoruz.Daha sonra bayan uçurumdan denize düşüyor.Ben de hemen uçurumdan aşşağıya iniyorum.Denizden bayanın eli çıkıyor.Çekip çıkarıyor ve onu kurtarıyorum.Kucağıma alıp yukarı doğru çıkarıyorum.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik