Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada üşümek görmek


Rüyada bir erkeğin üşümesi; basarısızlıgının nedenlerini dısarıda degil kendisinde araması gerektigini bildirir. orta yaslı birisi için bu ruya eskiden yaptıgı bir hatanın ortaya çıkacagını ancak bu olayın üstesinden gelecegini isaret eder. evli kadınlar için; önemsiz bir kaza yapacağına yorumlanır. Genç birisi için ise yakında ask yaşamak anlamındadır.

Yaz mevsiminde üşümek hastalığa, kışın ve soğuk havalarda üşümek zayıflık ve güçsüzlüğün geçmesiyle ulaşılacak maddi ve manevi huzura delalet eder.

Rüyada üşümek, meşakkat ve zorluk ile tabir edilir.

Rüyanızda üşüdüğünüzü görmeniz; yapmak istediğiniz işlerinizi birtakım kişilerin engellediklerine, sizi kıskanan kişilerden sakınmanız lazım geldiğine, eğer yaşlı birisi iseniz; fakında ağır bir hastalığa yakalanacağınıza ve böylece de çok üzüleceğinize işaretle tabir olunmaktadır. Bir başka yoruma göre bir insanın rüyasında üşüdüğünü görmesi; o kimsenin bir yakınını veya bir dostunu kaybedeceğine ve bu yüzden de çok acılı ve üzüntülü günler geçireceğine yorumlanır. 1072Rüyada üşümek görmek (16045) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: soğuk

üşümek için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik