Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada vade görmek


Rüyada vade görmek : vade bir ödemenin yada teslimatın süreçlere bölünmesi anlamına gelmektedir. Eğer rüyanızda bir para veya malın vadelere bölündüğünü görüyorsanız, ödeyemeyeceğiniz yada başaramayacağınız bir işin sorumluluğunu altına girip bu durumun sizi sıkıntıya sokacağına delalet eder.. 301Rüyada vade görmek (4486) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: vadeli

vade için yapılan yorumlar
Yazan: sebahat (2014-10-17 19:28:44)

kredi cekiyorum dort katli ev yaptiriyorum evin her yerini yaptiriyorum sadece birinin mutfagiyarim kaliyo kuzenim soruyo nasil odiceksin diye bende odeyemezsem iki katini oder her turlu kurtulurum saglik olsun diyorum canini sikma sen diyorumYazan: kader (2014-02-16 17:39:51)

küpe hediye aldımYazan: turgay (2013-12-24 22:38:16)

kendimi bir sokakta rengarenk eski köy evleri gibi evler içerisinde görüyorum sonra bir anda simsiyah kocaman bir örümcek ağında bana bakıyor irkiliyorum bir anda üzerime uçtuğunu görüyorum meyer o yarasaymış üzerime üzerime uçuyor rahatsız oluyorum sanki yanım dada biri varmış sanki öyle hissediyorum uyandım rüyamı yorumlarsanız çok merak ediyorum simdi den teşekür ederim saygılarBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik