Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada yaprak görmek


Rüyada yaprak görmek ne anlama geldiğini öğrenmeden evvel yaprak nedir iyi anlamak gerekir. Yaprak bir ağacın genellikle yeşil olan ve fotosentez yapmasına yarayan parçasıdır. Rüya tabiri ise : Ağaç yaprakları elbiseye, gönül ferahlığına, incir ağacının yaprakları üzüntüye, Kitap yaprağı yemek ilme delalet eder.

Yeşil yaprak murada ermek anlamındadır. Sararmış, kurumuş, bir yaprak hayal kırıklığı yaşamak demektir. Bir ağacın, dalın yapraklanması, istediğiniz şeylerin olacağını işaret eder.

İş hayatında büyük başarılara imza atacaksınız. Eğer kurumuş yapraklar gördüyseniz, hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir. Yeşil yaprak iyi bir umut, kurumuş yaprak ise hayal kırıklığıdır. Ağacın yapraklanması ise hayallerin gerçek olacağına işarettir.

Rüyada yaş ve yeşil yapraklar görmek, ağaç üzerinde ise iyi ve müjdeli habere, sağlık ve mutluluğa; yerde ve dalından kopmuş ise, küçük bir üzüntü ve hastalığa delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yaprak görmek, rüya sahibinin kazançlı bir işle uğraşıp bol para kazanmasına işarettir.

Rüyada yeşil yaprak görmek; sağlık ve sıhhate, kuru yaprak; hastalığa, bazı yorumculara göre ise; bol kazançlı bir işe başlamaya işarettir. 1251Rüyada yaprak görmek (2226) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: yeşil yaprak

yaprak için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik