Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada yastık görmek


Rüyada yastıklarda görülen iyilik ve güzellik, rüya sahibinin hizmetçilerine, aittir. Rüyada yastık görmek, ev sahibine ve halka hizmet eden bir kadına işarettir. Rüyada yüz yastığı gören kimse, bir kadının sırrını bilen ve onu halktan gizleyen bir kadına işarettir.Rüyada yastıkta görülen yırtıklık yaşlılık ve darlık gibi durumlar, rüya sahibinin hizmetçisine aittir.Avam halkın yastık görmeleri, onların arkadaşları ve dostlarına işarettir. Yastıklar, yataklarla tabir edilir. Bazı tabirciler, yastık, evlattır, dediler.Yastık alim ve fakih kimseler için selah-i hal ve muttaki olmalarıyla tabir edilir. Yastık, zevce veya dost yahut çocuk ya da şefkatli bir anadır.Bazen de yastık, rahatlığa yahut sağlam kimse için hastalığa işarettir. Rüyada görülen dört köşeli yastık şerefli bir rütbedir. Rüyada görülen bir yastık sırtına aldığını gören kimseye, alim kişilerdir, dediler.

  • Yüz yastığı ev sahibine, arkadaş ve dostlara, kulluk yapmakta sebat göstermeye,
  • devlet başkanı için sağlam hazineye, hayırsever bir kadına,
  • Yastık rahata, ailesine düşkün kadına, bazen hastalanmaya;
  • Köşeli yastık (koltuk yastığı) şerefli rütbeye,
  • Sırt yastığı alim kimseye delalet eder.
Bir yastığı kucakladığını görenin kısmeti bol olur. Bir yastığı yün veya pamukla doldurdugunu gören, evine bir kaç hizmetçi alır.
Yatağı üzerine yastıklar sıraladığını görenin itibari çoğalır.

Kirmaniye göre; Rüyasında birinin evine girip yastığını çaldığını görmek, aldatmak için birinin eşinin arkasından dolaştığına, bir rivayete göre de o evde çalışanlardan birinin ölümüne delalet eder. 1673Rüyada yastık görmek (59340) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: yatak

yastık için yapılan yorumlar
Yazan: Aysegül (2014-07-10 08:32:16)

Ruyamda iki tane tatli toz pembe dört kose nişan yastigi gördüm baktim kizimin nişan yastigimis erkek arkasinin biriside..tam anlamini bulamadim hayirdir insallahYazan: demet kurul (2014-03-26 13:04:19)

Merhaba, Rüyamda kendi yastığıma kılıf geçirip açık olan ağzını kenardından dikiyorum ve tam bitmek üzereyken kalan o az kısım öyle sert ki ahşap masanın kenarı gibi oluyor yine de zorlanarak da olsa dikiyorum. İğneyi öyle zor kesiyorum ki tahta masaya ve az kaldı diye azimle bitiriyorum. sonra yastığımı elime alıp yeni bir yer ama güya benim odam oluyor orada tertemiz çizgili açık renk çarşaflı yatağıma yastığımı koyup uzanacağım ki yorganım yok üşürüm diye düşünüyorum. Onu da temin edinceye kadar idare etmem gerektiğini aklımdan geçiriyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim. teşekkür eder iyi günler dilerim. Saygılar. DemetYazan: kamil (2014-03-11 23:54:07)

ruyamda kizimin yastiginin uzerine takilmis cok yasiya ceyrek altin gibi altin paralarin takildigini ve yastigicevirdigimde arkasinda birsuru toplu igne oldugunu ve yastigi almak icin uzandigimda elimin uzerine kertenkeleye benzer birseyin ciktigini gördüm ve tam o sirada uyandimYazan: Ayse (2013-12-02 09:16:06)

Ruyamda kizim yastik olmus ve suyun icinde okula gidiyor.Yazan: selin (2013-11-16 09:32:55)

Rüyamda küs olduğum arkadaşım benden yastık istedi verdim sonra yastığın düştüğü sesini duydumYazan: ayselkarabıyıkhalil (2013-03-25 16:18:51)

rüyamda beyaz ve yeni içi pamuklı yastık aldığımı gördüm .. birde başka rüyamda yeni aldığım gercek hayatta yeni aldığım telefonumu rüyamda birtürlü açamadım ve diyomki neden kapandı ben düşürmedimki telefonomu ?Yazan: ayselkarabıyıkhalil (2013-03-25 16:14:00)

beyaz ve yeni yastık içi pamuktan görmek iyie işaret olmalıdırBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik