Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada yelken görmek


Rüyada yelken görmek : Yelken bir deniz aracıdır ve rüzgar gücünü kullarak deniz aracının istenen şekilde yol alabilmesini sağlar. Böylece daha az insan gücü yada yakıt tüketimi gerektirir.

Bir yelkenli gemiyi kullandığını görmek, tüccar ise işlerinin yolunda olduğuna ve kazancının artacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de Rüyada görülen yelken, saltanattır. Rüyada kendisi için yelken yapıldığını gören kimse, saltanat, izzet ve serefe erişir.

Rüyada yelken yapımcısını görmek rızık talebine, nikah için hazırlanmaya delalet eder.
Rüyada yelken açıp, denizlerde dolaştığınızı gördüyseniz, hayatta büyük başarı elde edeceğiniz ve çok mutlu olacağınız anlamına gelir. Kişinin umutlarının ve hayallerinin gerçekleşeceğini işaret eder.

Rüyada yelkenli bir kotrayı kullandığını veya yelkenli bir geminin içinde bulunduğunu görmek, bir devlet dairesinde bir işi bulunduğuna işarettir. Yelkenlerin şiştiğini görmek, o işin iyi bir şekilde sonuçlanacağını, pörsük olması, kötü şekilde sonuçlanacağını gösterir.

Rüyada yelken satıcısını görmek yolculuklara ve rızık talep etmeye veya nikah için hazırlanmaya işarettir. 1178Rüyada yelken görmek (4160) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: yelkenli, yelkenli gemi

yelken için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik