Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada yelpaze görmek


Rüyada yelpaze görmek : yelpaze dünya genelinde kullanılan bir serinleme aracıydı, hala kullanılıyor olsa bile artık eskisi kadar tercih edilmemekte. Rüyadaki yorumuna gelirsek yelpazenin bir ferahlama, serinleme ve rahatlama aracı olduğunu bilerek aşağıdaki açıklamaları okumakta fayda var.

Rüyada görülen yelpaze, gören kişi için eş ve çocuğa işarettir. Ayrıca insanların kendinden medet umdukları ve fayda buldukları kimseye delalet eder
Rüyada yelpaze kavgadan kurtuluşa, mihnet ve sıkıntıdan kurtulmaya, rahatlığa, yoksulluktan sonra zengin olmaya işarettir.

İyi niyetli, dürüst birinin desteği, dostluktur. Rüyada yelpaze görmek ve yelpazelenmek, işlerinizin yeni bir takviyeye ve düzene ihtiyacı olduğunu gösterir. Yelpaze aynı zamanda size rekabet edecek bazı kimselerin de bu iş için hazırlanmakta olduklarını gösterir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yelpaze görmek, rahatlığa, mihnet ve sıkıntılardan kurtulmaya ve fakirleştikten sonra zengin olmaya işarettir. Yelpaze insanların kendisinden müsterih olan bir adamdır. Güzel haberlere ve güzel sürprizlere hazırlanın demektir. 1138Rüyada yelpaze görmek (4767) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: yelpazelenmek

yelpaze için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik