Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada yemek pişirmek görmek


Rüyada yemek pişirmek, yemeği pişirenin isteklerine kavuşması anlamına gelir.. Rüyasında yemek pişiren aynı zamanda iyi bir görev üstleneceğine delalet eder. Eğer yemek yaparken bir fırın kullanılıyorsa bu kişinin samimi bir arkadaşı ile arasının açılacağına yada kavga edeceğine delalet eder.
Eğer rüyada pişirdiğiniz şeyin kaynadığını gördüğünüz halde pişmediğini görüyorsanız istediğiniz şeyi ne kadar çok istesenizde kavuşamayacağınız anlamına gelir. Eğer zahmetsizce pişiyorsanız buda dilediğiniz şeye yada bir rızka zahmet çekmeden kavuşacağınız anlamına gelir. Eğer pişilen şey helal ise iyi bir sonuca, haram olan şeyleri pişirdiğinizi görüyorsanızda başınza bişey geleceğine yada zarar göreceğinize işaret eder. 725Rüyada yemek pişirmek görmek (28086) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

yemek pişirmek için yapılan yorumlar
Yazan: Mavim (2013-11-16 03:12:11)

Rüyamda ölesiye sevdiğim kisiyi gördüm beni evine götürdü bana yemek isitiyorken içeriye sevdiğim kisinin karısı içeriye girdiYazan: SEMRA (2013-04-25 12:49:56)

ölmüş olan annem rüyamda bana gitme yemek yaptım kal diyor. büyük bir tencere içinde yaptiği sulu ve salçalı yemeğide görüyorum kaldım ama yemek yemedikYazan: burcu (2013-03-10 14:12:58)

rüyada eski çıktığım çocuğun evindeydim. patates soyuyordum. yemek fırına atmıştım. yemek yiyorduk. aileside vardı. annesi babası falan.Yazan: yilmaz (2013-02-20 12:00:39)

Ruyamda isten sevdigim kiz arkadasimla evlenmisim, sonra isten eve gidiyorum evin kapiyi actim ve yemek kokusunu cok guzel kokuyordu butfaka gittim esimi optum sonra yemek yedik sonra birseyler yasadik iliskiyeBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik