Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada zar görmek


Rüyada zar görmek aynı zamanda tavla görmekte olabilir..
Rüyada zar ile oynayıp birşeyler kazanmak aldatıcı bir kazanç olduğundan haram ve para kaybına yorumlanır. Bu size yarar sağlamayacak, helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık, hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir. Rüyada zar oynadığınızı görmek, eğer bu oyunda kazaniyorsaniz, büyük bir kaybiniz olacagina, kaybediyorsaniz, arkadaslariniz tarafindan çekistirildiginize delalet eder.
Bir rivayete göre, zar oynadigini görmek, malinin elinden çikacagina da yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada zar görmek, hile, münakasa, düsmanlik ve bahse ginneye isarettir. Rüyada tavla zarı görmek; geleceğinizi etkileyecek çok önemli kararlar verme aşamasında olduğunuza, zarla kumar oynadığını görmek;şansınızın açılacağına, zarla kumar oynayıp bütün varınızı ve yoğunuzu bu uğurda harcadığınızı görmek; bu günlerde talih oyunlarında çok şanslı olacağınıza işarettir. 992Rüyada zar görmek (20969) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: tavla, kumar

zar için yapılan yorumlar
Yazan: sezgin (2012-12-17 11:25:34)

zar iidir at zarı bide rüyada kazandınmı tamam şansın var demektir kaç kaç geldi bak sayılara hemen git sayısal süper piyango bileti al zengin ol.Yazan: efsun (2012-03-22 09:59:20)

merhaba ben suan nısanlıyım rüyamda kendi dügünümü gördüm gelinlik giymişim gelinligim bir kısagörüyorum birde uzun pantolon gibiydi garipti annem beni gelinlikle görünce aglamya baslıyordu sonra kuafer geldi dügün salonuna sacımı düzelti aynaya bakıyordum birden elime ön dişlerim koprak tek tek gelmeye basladı ve ben aglamya nişanlım geldı yaslarımı sılıyordu uyandım acabaYazan: Fatih (2011-08-13 00:01:39)

Rüyada zar görmek kötü birşey mi? Hayatımızı riske mi atmış oluyoruz lütfen cevap yazarmısınız?Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik