Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada zarf görmek


Rüyada görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada zarf gören kişi amacına ulaşır, aynı zamanda zarf derin ve ince anlamlar içerir. Başka bir yoruma göre rüyada zarf görmek bilgiye, ilime veyahut içine eşya konulan sandıklara işaret eder.. Bu rüyanın yorumuna ulaşmak için rüyada mektup görmek şeklinde de arayabilirsiniz.
Rüyada kağıt zarf görmek , önemli bir sırrı öğrenmeye veya gizli bir olayı ortaya çıkaracağınıza delalet eder.. Eğer zarf içine her hangi bir kağıt koyduğunuzu görüyorsanız bu üstünlük ve öncülük anlamına gelir yani bir gruba, topluluğa liderlik edebilirsiniz. Rüyada görülen kapalı zarf haberdir. Temiz bir zarfa kağıt koymak ise paradır. Ayrıca zarfın rengine göre de yorum yapılır. Rüyada mektup zarfı görmek, önemli birisinin sizden saklandığına delalet eder. Açık zarf görmek ise bazi sırların açıklanacağına; üzeri yazılı zarf görmek ise, sizi kıskanan kimselerin bulunduğuna işarettir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada zarf görmek, maksada ulasmaya, bazen de esya konulan sandiga ve ilme isarettir. Rüyada mektup zarfı görmek; sırlarınızın yakınlarınız tarafından açığa çıkarılacağına, mektubu zarfa koyduğunuzu görmek; önemli sevindirici haberler alacağınıza, bir zarftan mektup çıkartarak okuduğunuzu görmek; uzaktaki bir dostunuzun sizden mektup beklediğine işarettir. 1334Rüyada zarf görmek (26933) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: mektup

zarf için yapılan yorumlar
Yazan: kibar (2014-01-06 13:17:27)

rüyamda hasyaneye çalışmak için gidiyordum elimde bir zarf polıkılinık yazıyorduYazan: ilknur (2013-06-15 20:25:20)

rüyamda içi çok para dolu birzarf gördüm bu ne demektirBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik