Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada zehir görmek


Rüyada zehir görmek veya rüyada biri tararından zehirlenmek ne anlama gelir. Zehir öncelike zarar vermek için kullanılan, çoğunlukla hayvansal kaynaklardan edinilen sıvılardan oluşur. Rüya bu gerçek doğrultusunda yorumlanmalıdır.
Rüyada zehir görmek yada rüyada zehir içmek; mala delalet eder. Rüyada zehir içtikten sonra vücudunun şiştiğini görmek mal ve dünyalığa işaret eder. Vücut şişmezse üzüntü ve kedere delalet eder.
Rüyada öldürücü zehir (şişlik oluşmazsa) ölüme yorumlanır. Rüyada birine zehir içirmek, onun hanımı ile zina yapma isteğine delalettir. Rüyada zehir içmek ömrün uzun olmasına delalet edeer. ( Panzehir rüya tabirlerine de bakmanızı öneririz)
Rüyada herhangi bir zehir içerek öldüğünü hissetmesi, onun hayatında hoşa gitmeyen bir değişiklik olacağına; zehirlenmekten kurtulmuşsa hayatının rahat ve huzur içinde geçeceğine; birisi başkasını zehirlediğini görürse, bir zorluk altında kalacağı ve bundan sonra kurtulacağına işarettir. Rüyasında zehir içerek öldüğünü gören kimse yaşamında güzel gitmeyen olayla olacak anlamındadır. Rüyada zehirlenmekten kurtulmak yaşamının bundan sonra ferahlık ve bolluk içinde olacağına yorumlanır. Rüyada başkasını zehirlemek bir sıkıntı yaşayacağını ancak bu sıkıntıların zamanla bu sıkıntıdan kurtulacağına yorumlanır. Etrafınızda olan olaylar moralinizin bozulmasına neden olacak demektir. Çevrenizdeki bazı olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak. Kişinin eline hileli bir işten para geçer.

Rüyada bir kimseyi zehirlediğinizi görmeniz o kişiye iyilik edeceğinize yorumlanır, rüyada bizatihi zehir görmek dünya malına delalettir. Bu yüzden bir kimse rüyada kendisine zehir içirildiğini ve vücudunda şişme meydana geldiğini görürse, meydana gelen şiş miktarınca o kimseye mal/mülk gelir. Rüyada öldürücü zehir görmek, ölüme isarettir. Zehir, onu rüyada içen kimse için üzüntü ve kederdir. Rüyada zehir içtigini gören kimsenin ömrü uzun olur. Çevrenizde birtakım olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak. Çevrenizde birtakım olumsuz olaylar canınızın sıkılmasına neden olacak. 2098Rüyada zehir görmek (13746) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: birini zehirlemek

zehir için yapılan yorumlar

Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik