Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada zekat vermek görmek


Rüyada zekat vermek güzel bir haber alınacağına, hayır, bereket, şifa, dini borç, güç iilerin kolaylastiği, kayiı, sıkıntıdan kurtulma işarettir, Zekat vermek ayrıca düşmana zafer, rızıkta bolluk ile yorumlanır..
Rüyada zekat veren kişi malı varsa hayra verilen artar, Zekat aldığını görmek, menfaat bulacagina, bir rivayete göre de fakirlige delalet eder. Rüyada zekat vermek, malin artmasina isarettir. Farz olan zekatin verdigim gören kimse, zengin ise mal ve nimete nail olur ve namazlarim vakitlerinde kilar. Mal sahibi kimsenin rüyada zekatini vermesi, hayra ve düsmandan korunmasina isarettir. Bazen zekat vermek, teheccüd namazim kilmaya ve nafile oruç tutmaya isarettir. Bazen de borca, sevdigi kimsenin ölümüne işarettir. Zekat vermek, bazen veresiye veya borçtan dolayi faydalanmaya isarettir. Zekat vermek, borcu ödemeye de isarettir. Zekat, fayda, rahat, makami ve belalarin defedilmesine isarettir. Bir kimse rüyada malinin zekatini ayirdigini görse, Allah-u Teala onun islerini kolaylastinr. Ona tövbe nasip eder. Abdulgani Nablusiye göre, rüyada zekat görmek, malın artmasina delalet eder. Malinin zekatini verdigini görmek o yil malinin çogalacagina ve bereketinin artacagina delildir. Rüyayi gören zengin ise, parasi kat kat artar, fakir ise refah ve mutluluga erisir, Mali çok olanlarin zekat verdigini görmesi hayir ve berekete, düsmanindan sakinacagina delildir. Yorumcular zekati türlü türlü yorumlamislardir. Rüyada zekat için verecegi miktari ayirip buna göre dagittigini görmek, islerinde, kolayliga, tövbeye nail olmaya o yil içinde hastaliktan uzak kalacagina delalet eder. 1616Rüyada zekat vermek görmek (9851) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

zekat vermek için yapılan yorumlar
Yazan: hasan tugba özcan (2013-05-25 23:04:27)

tanımadıgım biri rüyamda zekat veriyordu parayı alamadım neye işarettirYazan: akber-alı (2012-03-14 15:53:05)

evin tam yarisi yikildiYazan: elif (2012-03-07 09:59:38)

merhaba Rüyamda mimar sinan ün.resim bölümünü kazanmışım ağabeyim bana sınıfımı gösteriyor..İçeriye giriyorum çok değişik tipler..Ne kadar güzel çiziyorlar diyorum ben bu kadar güzel çizememki diye kaygılanıyorum ama hocamız baştan gösterir diyorum..Sonra helikoptere binim kaldığımız eve gidiyoruz..Orda değişik insanlar var..Ben tuvalete giriyorum..Tuvaletler pis ve ben kızızmı uyarıyorum pis yere oturma diye sonra ben idrarımı yapıyorum ama idrarım kanlı ve biraz üstüme geliyor..Yıkarım boşver diyorum..Kızlardan biri görüyor..İçerde doktor var diyor konuşalımmı diyor hayır diyorum genelde olur böyle diyorum...Yazan: Hatice (2012-01-20 07:43:42)

Ruyamda kuzenim bende broc bir altin istiyor ben onu veriyorum sonrada cocugu. Olmus annem diyor ki birde benim icin ver bende diyorumki yok evine gidek takariz simdi olmazYazan: zeki (2012-01-04 20:09:22)

sarimsak görmek ne bi oda dolusu kutularda kuru yas her cesit yiyecek görmek ne.Yazan: Aylin Öztürk (2011-12-15 15:21:30)

Merhabalar, rüyamda sahilde yürüyordum ve bi anda cimlerin üzerinden yürümeye basladim fakat yürürken cimlerin arasinda su birikmis temiz bir su degildi oraya basmadan kenardan yürüdüm ve gectim sonra biraz daha yürüdükten sonra suyun icinde ölmüs bi tane erkek cocugu vardi onu ordan cikartmak istedim ama cikartmadim bi eve girdim 5 tane tanimadigim ölüler vardi ayri ayri yerlerde ölmüs bir sekilde yatiyorlardi ben bu ölüleri bi yatagin üzerine tasidim bi yandan da elimi kokluyorum ceset koktugunu anladim 5 ölüyüde yataga tasidiktan sonra bi adamin nekadar masum bi sekilde öldügünü icimden geciriyorum ve o 5 ölünün üzerine kocaman bir battaniye seriyorum sonra ellerimi sabunla yikiyorum bi yandanda aklim diyer o suyun icinde ölmüs kücük erkek cocukta onu da keske buraya getirsem diye düsünüyorum ama getirmiyorum..bu rüyanin yorumunu cok merak ediyorum acikliya bilirmisiniz acaba?Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik