Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada zemin kat görmek


rüyada zemin kat görmek Zemin kata indiyseniz, tek başınıza bir soruna çözüm bulmaya çalışacaksınız. Eğer zemin katta hapis kaldıysanız bir çıkmaza gireceksiniz. Bir binanin zemin katinda bulundugunuzu görmek, çok heyecanli ve evhamli olmaniz yüzünden bazen kötü durumlarda kaldiginiza, bazen da çok kritik duruma düsmenize sebep olduguna yorumlanir. 350Rüyada zemin kat görmek (4671) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

zemin kat için yapılan yorumlar
Yazan: Fatos (2012-05-11 23:29:51)

Ruyamda dayimmm oldu AMA kendisiii beni ruyamdaaa korkutdu baya bi yani AMA bana bi yer soyledi sana bisey biraktim git onu al die almadimmm geceydi ve Sabah oldu rahatladim bidaha gelmezz dedim geri geldi git al die sonra tarif etdigi yere camdannn baktim yanimda anarnem duruyodu ve anarnem geri kacti dondu die dondu babamin ilk esi o da cook zaman oldu ve oldu ve sonra abilmi aldimmm elinden tutdumm oraya gitdim benle konustu beni o yerden uzaklastirdi ...10.may.2012 bunu cevaplarmisinizYazan: YÜKSEL (2012-04-24 10:28:43)

rüyamda yanımda birkişi vardı elinde birdemir var odemiri bana saplamak istiyor bendemiri elinden alıyorum lailaheillallah deyip büküyorum ve terar alıyor yanımdaki yine bana vurmaya kalkıyor bentekrar alıyorum aynışekilde lailahe illallah deyip demiri birdaha büküyorum atıyorum rüyabitiyor bunu cevaplarsanız sevinirim teşekkürlerBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik