Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada zengin görmek


Rüyada zengin görmek, Zengin Paralı kimse görmek hayra delalet eden şeyler de görülürse ticarette para kazanmaya, hayra delalet eden şeyler görünmes ise iflas etmeye, Kişinin kendisineparalı adam dendiğini görmesi, salih biri ise sermayesiz kar ve kazanç elde etmesine, fasık birii ise sözüne güvenilmez biri olduğuna; Zengin biri olduğunu görmek yoksulluğa, kanaat sahibi olmaya delalet eder. Rüyada zengin birini görmek sıkıntı içinde bulunduğunuzu gösterir. Rüyada zengin birini görmek çok sıkıntılı bir dönem geçirdiğinizi işaret eder. Rüyada zengin oldugunu görmek, fakirlige delalet eder. Rüyada zengin oldugunu gören kimse kanaat sahibi olur, çünkü kanaat da bir gönül zenginligedir. Kirmaniye göre, kendisini rüyada zengin ve para sahibi olarak görmek, islerinin degisiklige ugrayacagina, bulundugu yerden daha asagi bir yere inecegine delalet eder. Ebu Sait El-Vaize göre, bu rüyayi gören aslinda zengin ise fakirlesir. Bazi yorumculara göre, dindar bir kisinin zengin oldugunu görmesi kanaattir. Aslinda zengin olan bir adamin parasindan faydalandigini görmesi, pek fakir olan bir kimsenin rüyasinda zengin oldugunu görmesi tabir edilmez, çünkü bu rüyalar ahlamdir(bos ve geçersizdir). Bir baska rivayete görede: Rüyada zengin olmak, fakirliğe işaretle delalet eder. 1276Rüyada zengin görmek (45187) defa okundu.
Benzer rüya yorumları:

zengin için yapılan yorumlar
Yazan: Hacı (2017-01-07 06:16:57)

Ruyamda çok zengin bir adamin oglunun arabasini kullaniyorum çocuk da yanimda.bir de arkadasi var.çocukla sohbet ede ede arabasini kullaniyorum.yorumlarsaniz sevinirim.Yazan: yusuf (2014-02-07 11:54:58)

Ruyamda mustafa koçu gordum. Eski bir mercedesdeyiz arabayi m.koç kullanio arabayi cem uzanın rezidansının garajına park ediyoruz. Sonra arabayi bana verio ve kayboluyo. Nerde oldugumuzu bilmiorum. Yorumlarsanız sevinirim.Yazan: özgür (2014-01-24 06:15:32)

Merhaba. Ben rüyamda cok yakin bir arkadasimi gördüm ve bir insaat firmasina gidip 1000 tane ev yaptirdik, sonrada o evleri fakir fukaraya dagittik. Hediye ettik yani. Sonra eve gittik altimizda kirmizi bir ferrari vardi. Gittigimiz ev arkadasimin eviydi cok büyük ve sahane bir villaydi. Cocuklari bahcede top oynuyodu arkadaslariyla. Hanimi ise biz eve geldigimizde ben size cay demliyim icersiniz dedi. Bende hanimina neden sen demliyosunki birak demlesinler sen otur cok da paramiz var ugrasma artik dedim, oda üstüne su lafi dedi, ben paranin nasil kazanildigini biliyorum ben demlerim dedi. Rüyamda gördügüm sadece arkadasim. Karisi ve cocuklariydi baskada kimseyi görmedim. Milyoner degil Bilyonerdik ve genctik yasli degil Bana bunu aciklayabilirseniz cok sevinirim. Saygilarkmla.Yazan: sinem (2013-10-27 08:40:45)

Ben ruyamda zengin birinden para aliyorm ama ben istemeden kendi cikarip veriyor. Fakat az para veriyor. Yorumlarsaniz cook sevinirimBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik