Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada zincir görmek


Rüyada zincir görmek ne demektir.
Rüyada zincir görülmesi değişik şekillerde yorumlanır. Rüyasında kendisinin bir zincire bağlı yada zincirle bir yere bağlı olduğunu görmesi; o kimsenin Allahın nimetlerine küfredeceğine delalet eder. Bir kişinin rüyada zincirle bağlı olduğunun görülmesi; o kişinin küfrüne veya yoldan çıkacağına işaret eder.


Ebu Saîd el-Vaiz in rüya yorumuna göre, rüyada tutulup bir prangaya vurulduğunuzu görmeniz; sizin büyük bir sıkıntıya maruz kalacağınıza, bir kimsenin rüyasında boğazında zincir olduğunu görmesi; o kimsenin kötü huylu bir kadınla evleneceğine işaret eder. Rüyanızda ellerinizin bir zincirle boğazınıza bağlı olduğunu görmeniz; sizin hasis birisi olduğunuza, rüyanızda ellerinizin zincirlenmiş olduğunu görmeniz; Allaha karşı kusurlu davrandığınıza, rüyanızda boynunuzdan zincirle çekilip götürüldüğünüzü görmeniz; ayrılığa düşeceğinize, bir kimsenin rüyasında her yerinden zincirle bağlı bulunduğunu görmesi; o kimsenin bu rüyasında asla hayır olmayacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında zincire vurulmuş bir mahkûm görmesi; o kimsenin para bakımından sıkıntılı günlere girmekte olduğuna delaletle tabir olunur.

Bakınız rüyada prangaya vurulmak 1234Rüyada zincir görmek (13048) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: pranga

zincir için yapılan yorumlar
Yazan: NAZLI (2013-02-20 09:31:55)

düşmanımın zincirli olduğunu gördüm ve en yakın arkadaşımın eski sevgilisinin bu zinciri taktıını gördümYazan: deniz (2012-11-21 09:37:40)

rüyamda ayaklarım ve ellerim de zincir vardı bir türlü çıkartamıyordum sonra tek hamleyle kırdım zincirleriYazan: nazlı erdogan (2012-04-11 08:32:00)

rüyamda kilitle zincir buldum kilidin anahtarınıda buldum ne ye yorumlanırYazan: TÜLAY (2012-01-15 20:00:42)

sevdiyim insanı nişanlısına zincirlenmiş olarak gördümBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik