Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada Zülfikar görmek


Rüyada zülfikarı görmek : Öncelikle zülfikar Hazreti Alinin (Allah Ondan razı olsun) kullandığını bildiğimiz çatal uçlu bir kılıçtır.

Bir kişi rüyasında Hz. Ali (r.a.)nin kullandığı rivayet edilen Zülfıkâr adındaki kılıcı görmesi; o kimsenin mahkemede görülmekte olan bir davası varsa o davasını kazanacağına, devlet dairelerinden birisinde bir işi varsa ise, o işininde görüleceğine ve düşmanlarınıda yeneceğine delalet eder. 441Rüyada Zülfikar görmek (8509) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: zülfikar kılıcı

Zülfikar için yapılan yorumlar
Yazan: Saxavet (2013-12-23 10:57:59)

Selam. ben 28 yaşındayım. 2 gün önce gördüğüm bir rüyayı tabir etmenizi rica ediyorum. Öyle ki, rüyamı şöyle tasvir etmek istiyorum: hava kararan bir vakit gibiydi ve benimle beraber bir 45- 50 yaşlarında bir sakallı, sakalları tam beyaz değil karalarıda olna bir kişiyle beraber söhbet esnasında yerde bir kılıç gördüm. bu kılıç üçken şeklindeydi ve çok ağır idi ama tahtadan olduğunu fark ettim. kılıçın uç hissesi kütleştiğinden onu bıçakla itiledim, ve bir anda savaşta buldum kendimi bu kılıçla bir kişiyi boğazını çarpaz kestim , kılıca baktığımda kılıcın ucunu 3 yere ayrıldığını farkettim ve ortadakı kırığı kopardım . Bir anda elimdeki kılıcın zülfikar gibi olduğunu gördüm. artık bu tahta kılıçla savaşıyordum .sonda bir kişinide kılıçla yere devirip kafasını kestim, bu kişi ölmek bilmiyordu. sonra onun kafasını bedeninden ayırdım keserek ve öldü. benimle beraber savaşan o yaşlı sakallı insan savaştan sonra bana kılıcımın tahta olduğunu söyledi , neden demir kılç kullanmıyorsun? dedi. Ben bu kılıctan hoşlandığımı bildirdim. yerde bir çok kılıç vardı demirden. ve sair.Yazan: osman (2012-03-28 00:44:04)

bıyere gece giderken dağ yada bahce gibi bir alanda yolun alevlerle sarılı olduğunu görüyordum o alev beni rüyamda ürpertiyordu onu gecemıyordum.o sırada bı yerden elime zülfikar'ı aldım (elimde belirdi).o ateşi zülfikarla kestim ve arasından gectim.sonrasını hatırlamıyorum.Bu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik