Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Rüyada zümrüt görmek


Öncelikle zümrüt değerli bir taştır.. Rüyada zümrüt görmenin anlamı ise çocuğunuza, arkadaşa ve zenginliğe işarettir. Rüya yorumcusu olan Kirmânînin tabirine göre rüyada zümrüt görmek, mezhep ve güzellik ile yorumlanır. Rüya görenin, rüyasında büyük taneli ve sağlam zümrüt taşlarına sahip olduğunu görmesi; o kişinin dinine bağlı birisi olduğuna işaret eder.
Zümrüt hakkında diğer yorumlar:
Zümrüt Şehadet mertebesine ve bu makamı hak ettirecek amelleri işlemeye, zümrüte rast gelmek yüce kardeşlere, ahlaklı evlada, faydalı ilim yahut helal mala delalet eder. Rüyada zümrüt görmek helal mala, iyilik ve başarı kazanmaya işarettir. Zümrüt birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada zümrüt görmek alın terinizle kazandığınız para olarak yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa, yuva kurmak demektir. Rüyasında zümrütün çatladığını görmek, aşık olduğu kimseye gücenecek demektir. Rüyada mücevher taktığını gören kadın, çocuk sahibi olur demektir. Zümrüt takan kadının eşi ona sadık olacak demektir. Hayra yorulmaz. Bu rüya, çıkarılan dedikodular yüzünden eşlerin ya da sevgililerin birbirinden ayrılıp, mutsuz olacakları biçiminde yorumlanır. Bekarlar için herkes tarafından beğenilen, ünlü ve zengin birisi ile evliliktir. Evliler için çocuk ve çocukla gelecek kısmettir. Rüyada zümrüt görmek evlat, arkadas ve mal, ile tabir olunur.

Kirmaniye göre, rüyada zümrüt görmek din, mezhep ve güzellik ile yorumlanir, iri taneli ve saglam zümrüt tasina sahip oldugunu gören, dinine bagli olur. Helal maldan faydalanir. Birinin kendisine bir zümrüt tasi verdigini gören o kisi yüzünden para kazanir. Cabirül Magribiye göre, rüyada zümrüt görmek, hizmetçi ve bir rivayete göre, iyi söz ile yorumlanir. Rüyasinda birine bir zümrüt tasi verdigini gören, o kisiye nasihatte bulunur.

Ebu Said El-Vaize göre, rüyada zümrüt görmek, terbiyeli ve iyi huylu, cesur ve kahraman bir sadik dost ile tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada zümrüt görmek, sehadete. Cennet kösklerine girmeyi gerektiren amel ve hallerde bulunmaya isarettir. Zümrüt birkaç şekilde yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa, evlilik anlamına gelir. Aldığı zümrüt ün çatladığını gören, sevgilisiyle darılacaktır. Dağılması, ayrılıktır. Rüyasında güzel, süslü yüzük, gerdanlık takan kadının çok güzel çocuğu olur. Zümrüt takan kadın eşine daima güvenecektir. Eşi tarafından sevilecek ve aldatılmayacaktır. Zümrüt birkaç şekilde yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa, evlilik anlamına gelir. Aldığı zümrüt ün çatladığını gören, sevgilisiyle darılacaktır. Dağılması, ayrılıktır. Rüyasında güzel, süslü yüzük, gerdanlık takan kadının çok güzel çocuğu olur. 2652Rüyada zümrüt görmek (19463) defa okundu.
Benzer rüya yorumları: zümrüt taşı

zümrüt için yapılan yorumlar
Yazan: irem (2013-06-28 03:11:12)

Ruyamda salgin bir hastalik yuzunden insanlar degismeye basliyordu bende buna mani olmak icin bir ozel seyler ariyordum. Zumrut tasli kolye ve kupeler gorup aldim bu sayede gorunmez olup salgini baslatanlara karsi mucadele verdim. Biraz sacma gelebilir ama ruya sonucta :)Yazan: pınar elmas (2013-03-18 17:46:21)

rüyamda zümrüt taşlı altın küpeler satın aldım.satıcıya bunun için nakit ara ödedim acaba anlamı nedir.Yazan: zafer doğan (2012-05-02 09:45:56)

rüyamda ateş gibi kırmızı ve çok büyük bir zümrüt gördüm havada asılı vaziyette duruyordu bir an arka tarafı sankı vidalanmış gibiydi ve çözüldü anlamını çözemedimYazan: dilek (2012-04-19 09:47:33)

rüyamda zümrüt taşlı bir tesbih gördüm patronum saklamam icin bu tesbihi bana veriordu. bu rüyamın anlamı nedır acabaBu rüyaya yorum yazmak veya kendi rüyanızı yazmak istermisiniz?


Adınız :

E-posta :
(Epostanızı diğer kullanıcılar göremez)

Yorumunuz:


reklam - gizlilik