Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

S Sözlüğü


rüyada sidik damlaları görmek
Rüyada Sidik Damlaları görmek Rüyada görülen sidik damlaları borçlu olan herhangi birinin başkasından aldığı malının taksite bölünmesine bağlanmasına delaletle işaret eder. ..

rüyada sidre-i münteha görmek
kendisine vaad edilmiş olan bir takım her şeye kavuşmaya işaretle delalet eder. ..

rüyada sigara görmek
sizin yeni bir iş kurmak arzusunda bulunduğunuza veya evinizi bir başka yere nakletmek (taşımak) istediğinizi delalet eder Rüyada kendisini sigara içerken görmek bir erkek için karşılasılacak bi ..

rüyada siğil görmek
Rüyada siğil maldır. Bundan dolayı elinde veya ayağında siğili görse nihayetsiz büyüyen bir mala nail olur ve bu malın dinden gitmesinden korkulur. Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada si ..

rüyada sincap görmek
zalim ve hırsız birisine işarettir. Bazı tabirciler sincap görmek halkın arasına girip çıkmayan zengin bir adama işarettir demişlerdir. Çok güzel bir hayvandır ve mutlulugu haber veriri. gerçekt ..

rüyada sinek görmek
genel olarak hastalıklar ile dolu bir sürecin yakın zamanda geleceğine delalet eder ki bu durum büyük ya da küçük hastalıkları temsil edebilir. Rüyada sinek görmek aynı zamanda hayatınızda sorunlu ..

rüyada sini görmek
Rüyada sini ve tepsi görmek hizmetçiye işarettir eğer sini temiz ve parlak ve yeni ise hizmetçi güzel ve kibirli; eğer kirli lekeli ise çirkindir. Bir sini satın aldığını ve yahut birinin kendis ..

rüyada sinir ve damar görmek
Damar ve sinirler insanın işlerinin bağlantısı ev halkı ve akrabaları olarak yorumlanır. Damarlarından birinin veya sinirlerinin kesildiğini veya koptuğunu veya kuruduğunu görmek ya ev halkından ..

rüyada sirpençe görmek
Rüyada sirpençe çıkardığınızı görmeniz son günlerde ibadetinizi ihmal ettiğinize bu yüzden günahlarınızın arttığına yolsuz bir harekette bulunduğunuz için de bunun acısını uzun müddet çekeceğinize ..

rüyada sis görmek
en yakın arkadaşlarından yardım göreceğine; ev içini sisle çevrili görürse bir takım anlaşmazlıklarla şaşırtıcı olayların belireceği ve yaklaşmakta bulunan bir tehlikenin gelmekte olduğundan haberi ..

rüyada sivrisinek görmek
sineklere nazaran daha rahatsız edicidir ve beslemek için bir organizmayı sokması gerekir. Bazı insanları soktuğunda kaşıntıya sebep olur ve bazı bulaşıcı hastalıkları taşıyabilmektedir. Rüya yorumu ..

rüyada soba görmek
yeni atılacagınız isten çok kazançlı çıkacaksınız demektir. Rüyada soba görmek üzüntü keder ve sıkıntıya işarettir. Rüyanızda yaz mevsiminde soba yaktığınızı görmeniz; sizin keder ve sıkıntı ..
rüyada su görmek
hoş bir hayata ve güzel bir rızka işarettir.Bir kimsenin rüyada suyu evinde görmesi saadete toplu mala ve ganimete fazla hayra ve "O sudan bir beşer yaratıp da onu soy sop yapandır. Rabbin (her şe ..

rüyada su ibriği görmek
Rüyada görülen su ibriği züht ve ibadete çocuğa hizmetçiye yolcuya din ve dünyaca bir yardımcıya işarettir. Sultan için su ibriği mamur (bakımlı) bir şehirdir. Tüccar için halktan helal olarak k ..

rüyada subay görmek
tartışmalara ve endişeye kapılacak bir takım sebep olacak bir durum anlamına gelir. Rüyada subay görmek çevrenizden çok saygı göreceğiniz yüksek bir makama yükseleceğinizi belirtir. ..

rüyada sucu görmek
ilimiyle göğüslere hikmetle kalplere etki yapan kimseye yahut zengin olmaya rızka ve büyüklere yaklaşmaya. Kase ve bardakla su dağıtan kimse bilgine vaiz ve nasihat ehline iyilksever kimseye Kı ..

rüyada sucuk görmek
İşleriniz yüzünden çok yorulduğunuzu biraz dinlenmeniz gerektiğini işaretle delalet eder. Elde edilmesi kolay haram paradır. Rüyada sucuk yediğinizi görmek kısmetinizin ayağınıza geldiğine küçük ..

rüyada suç görmek
küfre ve sapıklığa. Haksız yere suçla itham edilmek sevinç ve rahata kavuşmaya delaletle işaret eder. ..

rüyada suçlama görmek
Rüyada birtakım çevrelerden suçlamalarla karşı karşıya kalmışsanız yaşamınızda bazı sorunlar çıkacak. Birtakım skandallarla karşı karşıya kalabilirsiniz rüyada suçlamak. ..

rüyada suçlu görmek
Rüyada suç işlemiş bir kişiyle konuştuğunuzu gördüyseniz birtakım insanlarla mücadele etmek zorunda kalacağınız anlamına gelir. ..

rüyada suçlunun boynuna vurulan demir halka görmek
Bir kimsenin rüyada boynuna zincir vurulmasını görmesi Bir Peygamber için emanete hainlik etmeli (bu) olur şey değil kim böyle hainlik ederse kıyamet günü hainlik ettiği o şey(in) günahını yüklene ..

rüyada suçulluğu görmek
Rüyada suçulluğu görmek ne demektir? Bunun anlamı için Suçulluğu Bakınız: Yabanördeği ..

rüyada suhuf görmek
(Bunlardan 10 suhuf Hz. Ademe 50 suhuf Hz. İdrise 10 suhuf Hz. İbrahime verilmiştir) suhuf görmek Cenabı Hakkın Yoksa Musanın (Allahdan aldığı emri) vazifesini tastamam ifa eden İbrahimin sahifele ..

rüyada suizan görmek
Kişinin sağlam delillere dayanmaksızın tam olarak araştırmadan bir kişi yahut topluluk için suizanda ( kötü kanaat ve şüphede) bulunması günah işlemeye ve din kardeşliğini baltalamaya delalet eder ..

rüyada sukabağı görmek
Sukabağı faydalı bir adama güzel ve asil yaratılışlı kadına delalet eder. Bu rüyayı gören kimse kadri şanı yüksek ve halka hizmet eden ve bilgin bir kişiye işarettir. Sukabağı Bakınız: Kabak ..

rüyada sulamak görmek
Rüyada bahçe ve benzeri şeyleri sulamak büyük iyiliktir. Rüyada tarla bahçe ve bağ suladığını gören kimse bolluk refah berekete erişeye delalet eder. ..

rüyada sulh görmek
Bir kimseyle sulh yapmak yahut iki tarafın barış yaptığını görmek aradaki ihtilafların derinleşmesine; Barış yapmak bazen daha hayırlı bir işi tercih etmeye Bir kimseyi yahut insanları barışa çağırm ..

rüyada sulh olmak görmek
Rüyada sulh hayra delalet eder. Ebu Sait El-Vaize göre alacaklısını borcunu ödemeyerek onunla sulh olmaya davet ettiğini gören yolundan sapmış birini doğru yola davet eder. Mal vermek şartıyla alac ..

rüyada sultan görmek
Mülkün gerçek sahibi Allahü Tealaya. Sultanı hoşnut ve güleryüzlü görmek ilahi ceza ile rüya göreni korkutan kimseye yahut Allahın rızasına erdiren işleri yapmaya. Sultanı gazaplı görmek namaz ve di ..

rüyada sulu çamur görmek
Bir kişinin rüyada sulu bir çamurda yürümesi o kimsenin düşeceği üzüntü ve kedere erişeceği fitne ve mesakkate delalet eder. Bir kimse rüyada sulu bir çamurda yürüdüğünü görse o yer halkı ve çamur ..

rüyada sulu ve Çimenli yerler görmek
Rüyada görülen ve tanınmayan çayırlı ve çimenili ve sulu yerler din ve İslamdır. Yer yüzünde görülen her yeşilliğin tabiri de böyledir. Bazıları da bir kimse rüyada sulu çayırlı ve çimenli yer görs ..

rüyada sundurma görmek
eşinin malından faydalanmaya; sundurmada olan eşyayı kaldırıp orayı boşaltmak eşinin malını kötüye kullanmaya veya işinde kötü davranmaya delalet eder. ..

rüyada sur görmek
ululuk sahibi devlet başkanına ya da bu nitelikteki diğer devlet yöneticilerine. Sur bazen önde gelen alim ve evleyalara hakla batılı ayıran şeriate ve çok sevince. Dervaze büyük sokak ve sur kapıl ..

rüyada sur kapıları görmek
şehir ve kasaba kapılarının tabiri gibidir. Bundan dolayı bir kimsenin gündüz vakti bu kapıları kapanmış olarak görmesi şehrin kapılarının kapanmasını icab ettirecek bir surette şehirde bir hadiseni ..

rüyada surat asmak görmek
Rüyada surat asmak ne ile yorumlanır? Surat Asmak ne anlama gelir bakmak için yüz veya yüz ekşitmek şeklinde arama yapabilirsiniz. Rüyada yüz ekşitmek yada surat asmak kız çocuğuna işaret eder.. ..

rüyada surat, yüz görmek
feraha ve sevince; sarı olduğunu görmek bir hastalığa delalet eder. Yüzünü siyah görmek kedere ve bir rivayete göre de bir kız evladının doğacağına işarettir. Aşık bir yüz görmek ikrah edilecek ti ..

rüyada susam görmek
büyüyen kazanca ve sevince Susam görmek bazen zarar ve ziyana delalet eder. Rüyasında susam gören zengin olur ve malı artar. Bolluk bereket paradır. Susamlı yiyecekler de aynı şekilde yorumlanır. ..

rüyada sülük görmek
rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki enteresan bir kişilik ile tabir edilen rüyalardan birisi olarak tabir edilmektedir. Yakın çevrede son derece esnek tavırlara sahip olan en ufak şekilde bir ut ..

rüyada süt görmek
is yasamında korkak davranması ve yeterince tecrubeli olmadıgı için para kaybedecegine isarettir. orta yaslı birisi için bu ruya zor bir ise sahip oldugunu ve basarılı olmak için mucadele etmesi gere ..

rüyada sütlaç görmek
hem de ocakta pişirildikten sonra fırına sürülüp üzeri kazandibi gibi kızarana kadar pişirerek servis edilmektedir. Çocukların da sağlıkları açısından hem evde kolaylıkla her annenin titizlikl ..

rüyada sütyen görmek
bu koruma iç güdüsü ile hareket edeceğine işaret eder. Bu kişi iş yaşamında da ve aile sosyal yaşamında da koruma iç güdüsü ile hareket eder. Rüyada sütyen gören hayatında oldukça garantici olduğu aş ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik