Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

S Sözlüğü


rüyada sulu ve Çimenli yerler görmek
Rüyada görülen ve tanınmayan çayırlı ve çimenili ve sulu yerler din ve İslamdır. Yer yüzünde görülen her yeşilliğin tabiri de böyledir. Bazıları da bir kimse rüyada sulu çayırlı ve çimenli yer görs ..

rüyada sundurma görmek
eşinin malından faydalanmaya; sundurmada olan eşyayı kaldırıp orayı boşaltmak eşinin malını kötüye kullanmaya veya işinde kötü davranmaya delalet eder. ..

rüyada sur görmek
ululuk sahibi devlet başkanına ya da bu nitelikteki diğer devlet yöneticilerine. Sur bazen önde gelen alim ve evleyalara hakla batılı ayıran şeriate ve çok sevince. Dervaze büyük sokak ve sur kapıl ..

rüyada sur kapıları görmek
şehir ve kasaba kapılarının tabiri gibidir. Bundan dolayı bir kimsenin gündüz vakti bu kapıları kapanmış olarak görmesi şehrin kapılarının kapanmasını icab ettirecek bir surette şehirde bir hadiseni ..

rüyada surat asmak görmek
Rüyada surat asmak ne ile yorumlanır? Surat Asmak ne anlama gelir bakmak için yüz veya yüz ekşitmek şeklinde arama yapabilirsiniz. Rüyada yüz ekşitmek yada surat asmak kız çocuğuna işaret eder.. ..

rüyada surat, yüz görmek
feraha ve sevince; sarı olduğunu görmek bir hastalığa delalet eder. Yüzünü siyah görmek kedere ve bir rivayete göre de bir kız evladının doğacağına işarettir. Aşık bir yüz görmek ikrah edilecek ti ..

rüyada susam görmek
büyüyen kazanca ve sevince Susam görmek bazen zarar ve ziyana delalet eder. Rüyasında susam gören zengin olur ve malı artar. Bolluk bereket paradır. Susamlı yiyecekler de aynı şekilde yorumlanır. ..

rüyada sülük görmek
rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki enteresan bir kişilik ile tabir edilen rüyalardan birisi olarak tabir edilmektedir. Yakın çevrede son derece esnek tavırlara sahip olan en ufak şekilde bir ut ..

rüyada süt görmek
is yasamında korkak davranması ve yeterince tecrubeli olmadıgı için para kaybedecegine isarettir. orta yaslı birisi için bu ruya zor bir ise sahip oldugunu ve basarılı olmak için mucadele etmesi gere ..

rüyada sütlaç görmek
hem de ocakta pişirildikten sonra fırına sürülüp üzeri kazandibi gibi kızarana kadar pişirerek servis edilmektedir. Çocukların da sağlıkları açısından hem evde kolaylıkla her annenin titizlikl ..

rüyada sütyen görmek
bu koruma iç güdüsü ile hareket edeceğine işaret eder. Bu kişi iş yaşamında da ve aile sosyal yaşamında da koruma iç güdüsü ile hareket eder. Rüyada sütyen gören hayatında oldukça garantici olduğu aş ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik