Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Ş Sözlüğü


rüyada şahin görmek
Bu kuşa sahip olmak geçici bir göreve getirilmeye delalet eder. Rüyada şahin gören kişinin çok dikkatli olması gerekir Aksi taktirde bazı insanların size kötülük yapacak demektir. Ölü bir şahin görm ..

rüyada Şal görmek
küçük çocuğa şeref ve yüceliğe sanata velayete yiğitliğe yahut yolculuğa İnsanı üzüntüden koruyan olumlu şeylere delalet eder. Rüyada şal görmek çok yakında arsa ya da bir tarla alacağınıza yor ..

rüyada şampuan görmek
hayal dünyasında yaşadığınızı; artık ayaklarınızın yere basması gerektiğini bildirir. ..

rüyada şapka görmek
birisinin yardımı ile islerinin kolaylasacagına ve basarıya ulasacagına bundan dolayı da kazancının artacagına yorumlanır yeni bir sapka tasınacagınızın veya isinizi degistireceginizin haberidir. y ..

rüyada şarap görmek
kudrete ve âhiret işlerini ihmale bir yoruma göre de Allah a karşı isyan etmeye yorumlanır. Rüyada arkadaşlarıyla beraber içki içmek guzel vakit geçirmek çok para kazandıracak bir is degisikliğ ..

rüyada şefaat etmek görmek
ondan yahut bir yakınından menfaat ve fayda görmeye. Evladın şefaati ondan görülecek hayra. Kuranın şefaat etmesi ilme ve yüksek mertebeye delalet eder. ..

rüyada şerbet görmek
hastalığa; gül bal vişne nar veya üzüm gibi şurup ve şerbetleri içmek sağlam bir bünyeye sahip olduğuna; hiç bilmediği bir şurubu içmesi ilme yakın olmasına işarettir. Bekarlar için mükemmel ..

rüyada şeytan görmek
kötülüğe teşvik eden açıkca insanın düşmanı olarak bilinen Hz. Adem ve Havvanın cennetten kovulmasına sebep olan sinsi bir düşmandır. Rüya şeytanın insan üzerindeki bu etkisi ne göre yorumlanmıştır ..

rüyada şırınga görmek
küçük bir kaza veya hastalık geçireceğine veya kötü bir haber alacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de: rüyada şırınga görmek hastalık üzüntü ve kedere işarettir. ..

rüyada şimşek görmek
o kimsenin basına bir çok sıkıntı gelecegine yorumlanır. yine aynı zamanda yagmur yagıyorsa buyuk bir bolluga yorumlanır.ruyada simsek çakması çok sevineceginiz bir haber almak demektir. Şimsek ça ..

rüyada şiş görmek
iş hayatınızda güzel şeyler olacağına delalet eder. Elde ettiğiniz para ile daha kudretli olacağınıza işarettir. Bir kişiye şiş batırmak samimiyetsiz iki yüzlü kişilerle dost olacağınıza işaret eder ..

rüyada Şoför görmek
temiz yüzlü bakımlı ve üniforma giyiyor ise çok iyiye işarettir. Rüyada kendinizi bir araba kullanırken görmek işlerinizde intizam ve kararlılık olmadığına aceleciliğinizin başınıza bir dert aça ..
rüyada şöhret görmek
dergilerde ve çoğu yerde gördükleri ünlülerin hayatına özenmeleridir. Az çaba sarf ederek hem çok para kazanmak hem de Şöhret olmayı kim istemez ki ? İnsanlar ünlü olunca her zaman mutlu olacaklarını ..

rüyada şuara suresi görmek
veya ondan bir sayfayı okuduğunu görmek; uzun ömre sahip olacağına çok tövbe istiğfarda bulunmaya Ulm ve amelde ziyadeliğe hastalıktan kurtulmaya işaretle delalet eder. İbni şirin (rahmetullahi a ..

rüyada şura suresi görmek
uzun ömürlü olur. Daima sağlıklı yaşar. Hastalık yüzü görmez. Allahın katanda makbul olan kullardandır. Kıyamet gününde onun hesabı kolay görülür. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada ..


reklam - gizlilik