Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

T Sözlüğü


rüyada tabanca görmek
yasamında yuksek makamlara yukselir. ruyada tabanca kullanmak bir iftiraya ugrayacagınıza yorumlanır. tabanca satın almak birilerinin sizin dedikodunuzu yapacagını belirtir. tabanca temizlemek bir ..

rüyada tabut görmek
yol hazırlığına; bazen üzüntü ve uğursuzluğa. Tabut içinde olduğunu görmek saltanata zafer bulmaya muradına ermeye kaybolanın bulunmasına. Tabut verilmesi ilme güzel huya ve kar eden işlere delal ..

rüyada taha suresi görmek
Rüyada Taha Suresini okuduğunu görmek hayra işarettir. Rüyada Taha suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek çok sevaba düşman üzerine galip gelmeye hesabın kolaylasacağına işarettir. İbn ..

rüyada tahrim suresi görmek
Cafer sadık(radıyallahü anh) ve İbn-i fudalenin de dediği gibi kendisine ve malına zarar veren bir kadınla imtihan edilir akıbetinde pişmanlık yaşar ancak hayır ile sonuçlanır. Haramlardan kaçınır. K ..

rüyada takı görmek
plastik boncuk vs. gibi şeylerle yapılanlar ve değerli madenlerle yapılanlar diye 3 gruba ayrılır. Değerli madenlerle yapılan takı eskiden beri kadınların gözdesidir. Özellikle altın ve pırlanta her ..

rüyada taksi görmek
sizinle çok büyük bir sırrını paylaşacak. Eğerki bu rüyada takside şoförlük yapıyorsanız yeni bir işe atıılacaksınız ama pek kar elde edemeyeceksiniz. Rüyada görülen taksi bir başkasının size verdiğ ..

rüyada takvim görmek
evlendikleri günleri zamanın sistematize edilmiş hali olan bu araçlar aracılığıyla bilmektedirler. Masalarda duvarlarda kullanmanın ötesinde artık neredeyse tüm teknolojik aletlerde de bulunmaktadır. ..

rüyada talak suresi görmek
bir dostundan zarar görerek üzülür borç için kadınlarla tartışır. Eşiyle arası açılır. Bir çok kadınla evlenir ve sonra boşar. Malında mülkünde karısı yüzünden zarara uğrar. Bir başka rivayete göre ..

rüyada talih oyunları görmek
oldukça zarar ve sonu gelmeyen iş olarak yorumlanır bu rüyayı gören kişinin bocalamasına yani zorlanmasına neden olacak bir durum olarak tabir edilir. Talih oyunlarını; şans oyunları milli piyango ..

rüyada tapu görmek
evli iseniz ya bir mülk veya bir çocuk sahibi olacağınıza delalet eder. Diğer bir rivayete göre de: Rüyada tapu görmek sıkıntı zamanlara ve tedirginlik yaşayacağınız bir döneme delalet eder. ..

rüyada tarhana görmek
o kimsenin tasa ve sıkıntıya maruz kalmasına işaretle delalet eder. Çok büyük ve temiz pak bir kısmettir. Rüyada tarhana haricinde görmüş olduğunuz diğer nesnelerin de tabirlerine bakabilirsiniz. ..

rüyada tarih görmek
Rüyada Tarih görmek ne demektir? Rüyada görülen tarihlere çok dikkat etmek gerekir. Bu belirli bir zamanı işaret eder. Ayrıca tarihi oluşturan tüm sayılar ayrı ayrı da yorumlanır. Tarih görmek rüyalar ..
rüyada tarla görmek
ekim ve dikimi yapılan şeylere. Tarla kişinin karısına. Tarlanın güzelliği eşin ve rızkın güzel olmasına onda görülen eksiklikler kazanç ve geçimde görülen sıkıntılara delalet eder. Rüyada görülen t ..

rüyada taş görmek
cehalete gaflete işsiz kimseye delalet eder. Bir taşa sahip olmak yahut satın almak yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu nitelikte bir kadınla evlenmeye işarettir. Taş bazen ölümede ..

rüyada tatil görmek
işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu dinlenmeniz gerektiğine işaretle delalet eder. Güzel imkanlar huzur veren şeylerdir. Rüyada görülen tatil işsizlik ve tembelliğe işarettir. ..

rüyada tatlı görmek
dinde ihlasa üzüntü ve kederden kurtulmaya yolculuktan dönmeye hastalıktan şifa bulmaya bekarın evlenmesine ilim ve tövbe etmeye işarettir. Rüyada tatlı yemek şifaya işarettir. Kısmettir. ..

rüyada tavan arası görmek
evlerde çatı ile ev arasında kalan küçük ardiye amaçlı kullanılan özel eşyaların genellikle saklandığı dar alandır. Rüyada tavan arasında kalmak tavan arasına çıkmak şeklinde görüldüğünde aşağıdaki ..

rüyada tavla görmek
umutsuzluk ve yalnızlık duygusuna kapılacağına işaret etmektedir. Rüya sahibi rüyada oynadığı oyunu kazandığını görürse her şeyin hayatında istediği gibi olacağına yüzünüzün her zaman güldürecek h ..

rüyada tavşan görmek
bir batımda bir çok yavru verebilen sığınak olarak yerin altını tercih eden kürkünden istifade edilen uzun diş ve kulaklı hayvandır. Rüyada hızlı koşan bir tavşan görmek gizlenmesi lazım olan ..

rüyada tavuk görmek
kadın hizmetçiye. Tavuk kanı akıtmak bir cariyeyle cinsi münasebette bulunmaya Kadının tavuk kanı akıtması misafir gelmesine. Tavuk bazen asil ve neşeli yahut çocuk sahibi bir kadına yahut hazmı kol ..

rüyada tay görmek
en hissiyatlı ve en yararlı hayvanlarından biri olan at'ın yavrusuna tay denir. Güzellikleri ile insanı etkileyen sevimli yavrulardır. Rüyada tay görmenin yorumu aşağıdaki gibidir : Rüyada tay gör ..

rüyada tebbet suresi görmek
Kuran-ı Kerim'in 111. suresidir. ..

rüyada tebeşir görmek
öncelikle tebeşir 2000 li yıllara kadar okullarda tahta üzerine yazı yazmak amacıyla kullanılmakta olan bir nevi kalemdi. Artık bunların yerine kimyasal içerikli kalemler ve dijital tahtalar kullanıl ..

rüyada tebrik görmek
yoksulluk ve fakirlikten ise zenginliğe geçeceğine işaret edilir. Bazen ise rüyada birisini tebrik etmek ise taziyede bulunmaya yani (baş sağlığı dilemeye) yorumlanır. Rüyada ramazan bayramı yada k ..

rüyada tecavüz görmek
İnsanın kendi yetki ve sınırlarını aşması azgınlığa işaret eder yaptığı zulüm ve kabul edilemez olaydan dolayı göreceği cezaya delaletle işaret eder. Ayrıca Bakınız: Zina; Rüyada tecavüze uğramak a ..

rüyada teğabun suresi görmek
yeniden di­rilmeye yakinen inanır. Bazı tabirciler” o kişi ani ölüme maruz kalmaz ve kıyamet gününün korkularından emin olur” demişlerdir. Bazı tabirciler” hidayet üzere olur “demişlerdir. Bazı tabir ..

rüyada teke görmek
dini sağlam ve itibar sahibi kimseye delalet eder. Rüyada keçinin erkeğini görmek görünüşte heybetli ihtiyar ve ahmak bir kimseye işarettir. Bazen de dini sağlam ve şanı yüce bir kimseye işarettir. ..

rüyada tekne görmek
seyahat teknesi yat teknesi gibi. Diğer bir husus daki tekne ise; hamur yoğurulan tekne diğer bir başka iş amaçları içinde kullanılan iş gereçlerinde tekne ismi kullanılabiliyor. Ama en çok kullanı ..

rüyada telefon görmek
size birinden miras kalacağına ya da yüksek bir makama yükselmeye yorumlanır. Rüyada telefon her türlü konuda yardımcı biridir. Telefonun çalması işin hemen biteceğine işarettir. Rüyada telefonla ko ..

rüyada teleskop görmek
Garip haberlere ve ortaklık sonucu elde edilecek başarılara delalet eder. Rüyada teleskopla ay ve yıldızlara bakmak; yüksek bir makama yükselmeye ve yüksek makamdaki insanlarla güzel sohbete yorumlan ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik