Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

T Sözlüğü


rüyada tur suresi görmek
buluğa varma­dan önce ölür.” Denilmiştir. Bazı tabircilerde “salih amelle Allah Tealaya yakınlaşır ya da mübarek bir kadınla evlenir.” demişlerdir. Tur suresini rüyasında görüp okuyan veya okuyanı d ..

rüyada turp görmek
hacca gitmeye ve göçebe insana işaret eder. Rüyayı gören kimse elinde turp görürse çok pişman olacağı bir işi yapmaya delalet eder. Rüyada turp bazı hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz anlamına g ..

rüyada turşu görmek
kötü olan kimselerin ahlakı ile ahlaklu olmaya kişinin malını mülkünü israf edeceğine verdiği sözlerden caymaya dinininden uzaklaşmaya delalet eder. Rüyada turşu yemek ise bol bol rızka hasta bir ..

rüyada tuvalet görmek
rahatlık fikir temizlik ve yalnızlık evidir. Rüyada tuvalet görmek rüya sahibinin aile balkının keder vesıkıntılarına çalışıp gayret göstermesine ve onların nafakalarını kısmasına işarettir.Bazen ..

rüyada tuzak görmek
imanı zayıf ve sahtekar bir kişiye işaret eder. Rüyada tuzak kurmak hile yapmaya bu rüya olduğu gibi yorumlanır. Rüyayı gören kişinin etrafında kötü insanların olduğunu gösterir. Rüyada kuş avlamak ..

rüyada tüfek görmek
Rüyada tüfek kullandığınızı görmüşseniz akrabalar ve yakın dostlarınız arasında huzursuzluk anlaşmazlık ve dahada ileri gidilerek kavga çıkacağına işaretle delalet eder. Rüyada tüfek kısaca kavga v ..

rüyada tül görmek
Rüyada tül görmek Rüyanızda yatak çevresinde tül (cibinlik) görmüşseniz eşinizle muhabbet etmeye işaret eder. Rüyada görülen tül yada perde ve yine rüyada kadının yüzünde görülen tül iffetli olmaya v ..

rüyada tünel görmek
üzüntülü ve tasalı geçen günlerin sona erileceğine feraha ve huzura kavuşulacağına işarettir. Yani tünel içinden trenle geçmek sıkıntılı geçen günlerin sona ereceğine rahata ve huzura kavuşacağ ..

rüyada türban görmek
hanımın kocasıdır. Başörtüsünün genişliği kocanın müsamahasına ve halının iyiliğine sıkılığı malının çokluğuna beyazlığı da kocanın din ve rütbesine işaret eder. Rüyada baş örtüsü görmek rüya sahib ..

rüyada türbe görmek
rüyada türbeye girmek ne anlama gelir Rüyada türbe görmek körcahil ve kafası çalışmayan kişilerle alakayı kesmeye kötülüğü ve çirkinliği velvele çıkarmayı bırakmaya musibetlerden kurtulmaya tövb ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik