Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

U Sözlüğü


rüyada ucuzluk görmek
Rüyada ucuz bir şey aldığını görmek yada sattığını görmek daha sonradan pişman olunacak bir iş yapacağına delaletle işaret eder. Pahalı bir şeyi satıp ucuz bir şey almak değersiz olanı tercih etmey ..

rüyada uçak görmek
ehli için makam ve rütbenin yükselmesine diğerleri için madden ilerlemeye ya da mektup almaya delalet eder. Havalanan uçakta olduğunu görmek isteyerek hayatında değişiklik yapacak demektir. Rüyada ..

rüyada uçarı görmek
yaşamında uçuk olan hayatın uçlarında gezinen sıradanlıktan uzak olan kişidir. Rüyada uçarı tabir edilen havayı ve ne yaptığını bilmeyen bir kimseyi görmek hiç bir işini sağlama bağlamayarak sonun ..

rüyada uçkur görmek
Rüyada uçkurunu kestiğini görmek hanımı ile geçiminin iyi olmadığına işarettir. Erkeğin uçkur görmesi eşine kadının uçkur görmesi erkek kardeşine amcasına damadına yahut beyinin akrabasına. Hamil ..

rüyada uçmak görmek
kişinin rüyasında gökyüzüne doğru uçup bir daha yere inmediğini görmesi; o kimsenin vefat edeceğine delalet eder. İbn-i Sîrîn in yorumuna göre: Bir kimsenin kanadı olmadığı hal de uçtuğunu görmesi; o ..

rüyada uğur böceği görmek
çok güzel mutluluk verecek bir haber almak demektir. Uğur böceğinin üstüne konduğunu görmek problemlerine çözüm bulacak ve mutlu alacak demektir. Uğurböceğini öldürmek uğursuzluğa yorumlanır. Sev ..

rüyada uyarı görmek
bir dostu veya nebi tarafından uyarıldığını görürse bu o kişinin tövbesine işarettir. Aynı zamanda rüyada uyarı yani rüyada tekdir görmek sevgi ve muhabbete delalet eder. Rüyada kendi kendini uyaran ..

rüyada uzay görmek
rüyayı gören kimsenin yeni olaylara şahit olacağına işarettir. Bu rüyayı görenin güveni ve inancı artar. Rüyasında uzaya gittiğini gören kimse bir hikmet sahibi olur olgunlaşır ve huzur bulur. Rüyad ..


reklam - gizlilik