Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Ü Sözlüğü


rüyada ücret görmek
Bir emeğe mukabil ücret aldığını görmek helal kazanca dostluğu muhafaza etmeye ve sözünde durmaya Ücret tamahkarlığa zillet ve üzüntüye delalet eder. Rüyada birisine bir iş karşılığı ücret ödemek ..

rüyada üniforma görmek
Üniforma ile ilgili rüyalar saadete ve iş hayatında başarılara işarettir. Üniforma ile ilgili rüyalar mutluluk ve iş yaşamında başarılara yorumlanır. Rüyada üniforma veya üniformalı birini görmek g ..

rüyada üniversite görmek
durumunun pek yakında düzeleceğine işarettir. Rüyada bir üniversitede olduğunu görmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durum iye doğru değişecek demektir. İş yaşamınızda da başarılı olacağınıza yorumla ..

rüyada üşümek görmek
kışın ve soğuk havalarda üşümek zayıflık ve güçsüzlüğün geçmesiyle ulaşılacak maddi ve manevi huzura delalet eder. Rüyada üşümek meşakkat ve zorluk ile tabir edilir. Rüyanızda üşüdüğünüzü görm ..

rüyada üvey anne görmek
uğursuzluklar peşinizi bırakmayacak demektir. Çok yakında kötü bir haber olarak hastalık veya ölüm haberi alacağınıza işaretle delalet eder. ..

rüyada üzgün görmek
müjdeli bir haber alacağınıza yorumlanır. ..

rüyada üzüm görmek
dostluk ve muhabbete. Mevsiminde görülen üzüm gelecek ucuzluğa ve bol geçime mevsimi dışında görülen üzüm vaktinden önce erişilecek hayra. Yerden bir salkım üzüm almak bir kadın tarafından toplu ma ..


reklam - gizlilik