Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

V Sözlüğü


rüyada vade görmek
ödeyemeyeceğiniz yada başaramayacağınız bir işin sorumluluğunu altına girip bu durumun sizi sıkıntıya sokacağına delalet eder.. ..

rüyada vadi görmek
hayatınızın güzel mutlu ve huzurlu olarak devam edeceğine delalet eder.. Yemyeşil güzel bir vadi insanın beklediklerine kavuşacağına işadret eder.. Rüyada yeşil bir vadiye gittiğinizi görmeniz ..

rüyada vaha görmek
çölde ortaya çıkan yer altı veya kaynak suyunun yüzeye yaklaşması ile ortaya çıkan ekim biçim yapılabilecek alana denir rüyada vaha görmek buna göre yorumlanmıştır. Günümüzde vaha kelimesi yanlış bi ..

rüyada vakıa suresi görmek
yahut kendi üzerine okunduğunu görmek dünyada fakirlikten emin olmaya ahirette iyi amelle rızıklanmaya ve cennete ilk girenler grubuna dahil bulunmaya işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in ..

rüyada valiz görmek
bu yasamınızda çok buyuk zorluklar yasayacagını bildirir. Rüyada valiz görmek yoldur. Elinde valiz sokakta yurudugunu gormek uzun bir yolculuga cikacagina valize bir takim seyler koydugunu görm ..

rüyada veda görmek
kelime anlamı olarak ayrılmak anlamına gelir. Rüyada veda etmek veya rüyada vedalaşmak aşağıdaki anlamlara gelir: Rüyada birisiyle vedalaşan gerçekten birilerinden ayrılır. vedalaşırken ağlamak ..

rüyada vişne görmek
güzel vişne mutluluk ve bol kazanç getirecek yeni ise atılacagınıza isarettir. Rüyada vişne yiyen kimse bol para kazanacak demektir. ekşi visne de iyi kullanamayacagınız paradır. visne agacı insan ..


reklam - gizlilik