Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Y Sözlüğü


rüyada yağcılık görmek
istenmeyen ve makbul olmayan bir rüyadır. Kendisinde olan ilmi öğrenmek için başkasının kendisine yaltaklık ettiğini gören kimsenin şerefe nail olmasına dindeki doğruluğuna ve istediği şeye kavuşmas ..

rüyada yağmur görmek
İnsana vaad edilen şeyin yerine gelmesine hayra ve rızka bolluk ve berekete insanlara eza veren onların hoşlanmadığı şeylerin geride kalmasına İnsanlara ve ekili araziye zarar veren yağmur üzünt ..

rüyada yangın görmek
uzaktan sizi tedirgin edecek haber alacağınıza yorumlanır. Kendi evinin yandığını görürse işlerinde büyük zarar edecek ve sağlığı bozulacak demektir. Eşyalarının yandığını gören kişinin el attığı he ..

rüyada yaprak görmek
gönül ferahlığına incir ağacının yaprakları üzüntüye Kitap yaprağı yemek ilme delalet eder. Yeşil yaprak murada ermek anlamındadır. Sararmış kurumuş bir yaprak hayal kırıklığı yaşamak demektir. ..

rüyada yarasa görmek
kısmen fareye benzer. İnce zardan kanatları vardır ve sulu meyveleri çok sever. Görme yetisi çok iyi değildir. Yönlerini çıkardığı ses dalgalarının nesnelere çarpıp geri dönerek pozisyon belirleyerek ..

rüyada yasin suresi görmek
bereketli olur. Dünya ve ahirette bütün dilekleri kabul edilir. Halka iyilik eder. Onun için bütün dua kapıları açıktır. Yasin suresini rüyasında okuyan veya okunduğunu görüp dinleyen kimsenin son ..

rüyada yastık görmek
rüya sahibinin hizmetçilerine aittir. Rüyada yastık görmek ev sahibine ve halka hizmet eden bir kadına işarettir. Rüyada yüz yastığı gören kimse bir kadının sırrını bilen ve onu halktan gizleyen b ..

rüyada yaşlanmak görmek
yorum detayları aşağıdaki gibidir: Yaşlanmak sağlığınızı kaybetmeye ve iş hayatında olumsuzluklara delalet eder. Rüyada aniden yaşlandığını gören kişi için: çalışma hayatında sosyal çevresi ..

rüyada yatak görmek
yeni bir aşk macerasına atılacagına yorumlanır. genelde yatak ruyası görmek yola çıkmak anlamındadır. temiz bir yatak görmek guzel ve eğlenceli bir tatile çıkacak demektir. Rüyada eve yatak almak r ..

rüyada yatak odası görmek
yeni yüzler ve çok hoş insanlarla tanışacaksınız. ..

rüyada yayla görmek
Genişlik ve ferahlığa rızık ve geçim işlerinin düzelmesine yükseklik ve şerefe işaretle delalet eder. Rüyada yayla görmek işinizi değiştireceğinize işaret eder. Rüyada çok güzel bir yaylada ikame ..

rüyada yazar görmek
şansı bol miktarda açık olacak demektir. ..
rüyada yazı tahtası görmek
günahlardan men etmeye evin hanımına çocuğa korkudan emin olmaya işaret eder.. Bu tahta öğrenciler için ilim öğrenmeye ve sözlü sınava işaret eder. Yazı tahtasını görmek zevceye çocuğa ve kend ..

rüyada yazı yazmak görmek
hata ve günahlarına kefaret olarak tövbe etmesine bir daha böyle şeyler yapmamaya karar vermesine içinde bulunduğu toplum ile kendisi arasında herşeyi inkarına yorumlanır. İbn-i Sirine göre; Rüya ..

rüyada yazıcı görmek
Rüyada yazıcı görmek iyiliğe ve feraha işaretle delalet eder. İyi bir rüya olarak yorumlanır. ..

rüyada yazma görmek
çizme pamuktan yapılan kadınların başlarını örtmek için kullandığı çoğunluklada el işçiliği ile süslenmiş baş örtüsüdür.. Süslü baş örtme aracıdır denilebilir anadoluda hala yazma yerine yemeni olar ..

rüyada yedi görmek
rüyada yedi görmek iyiye işarettir. Bir çok rüya tabircisi rüyada yedi rakamını görmenin para veya bolluğa delalet ettiğini yazmıştır. Bazı rüya tabircileri ise yedi sayısını vakit olarak tanımlam ..

rüyada yeğen görmek
işle ilgili bir gelişmenin habercisidir. ..

rüyada yel değirmeni görmek
yel kelime anlamı olarak rüzgar anlamına gelir ve vaktiyle rüzgar ile çalışan değirmenler bulunurdu. Hala dünyanın bazı bölgelerinde yel değirmenleri bulunmaktadır. Aşağıdaki açıklamalar yukarıda bul ..

rüyada yele görmek
oyun kavga kan dökme gibi boş şeylerle uğraşma isteği bulunur.. Rüyada gördüğünüz yelesi ve ayakları kızıl olan at dine karşı olan ilgiye dindarlığa işarettir. Dört ayağı birden şekil şan olan ye ..

rüyada yelek görmek
ağırbaşlılığa ve itibar görmeye işaret eder. Rüyada yelek görmek dertlerle uğraşmak anlamına gelir. Aynı zamanda rüyada yelek güzel bir iş iyi bir para ve kısmet demektir.. Rüyayı gören güzel bir ..

rüyada yelken görmek
tüccar ise işlerinin yolunda olduğuna ve kazancının artacağına delalet eder. Bir başka rivayete göre de Rüyada görülen yelken saltanattır. Rüyada kendisi için yelken yapıldığını gören kimse saltana ..

rüyada yelkovan görmek
saat üzerine hareket etmekte olan kollardan biridir yelkovan buna göre yorumlanmış bir rüyadır: Rüyada yelkovan görmek veya rüyada saat yelkovanı görmek dostlarınızın ahbaplarınızın veya iş ar ..

rüyada yelpaze görmek
hala kullanılıyor olsa bile artık eskisi kadar tercih edilmemekte. Rüyadaki yorumuna gelirsek yelpazenin bir ferahlama serinleme ve rahatlama aracı olduğunu bilerek aşağıdaki açıklamaları okumakta f ..

rüyada yem görmek
daha çok evcil havyanlarımızı veya iş gücü olarak kullanılan canlıları beslemek için kullandığımız gıda ürünlerinin geneline verdiğimiz isim yemdir. Yani tarafımızdan sağlanan bir besleme yöntemidir. ..

rüyada yemek görmek
kötu bir haber alacagınıza yorumlanır. Hareketlerinize dikkat etmeniz gerektigini de belirtir. birçok insanla yemek yediginizi görduyseniz bollugun ve refahın habercisidir. kazanç elde edip kazancı ..

rüyada yemek pişirmek görmek
yemeği pişirenin isteklerine kavuşması anlamına gelir.. Rüyasında yemek pişiren aynı zamanda iyi bir görev üstleneceğine delalet eder. Eğer yemek yaparken bir fırın kullanılıyorsa bu kişinin samimi b ..

rüyada yemek yemek görmek
keyif veren bir eylemdir. Rüyada yemek yediğini görmek bu bilgiler ışığıda yorumlanmalıdır: Rüyada tek başına yemek yemek üzüntünün ve kederin işaretidir. Rüyada kalabalık içinde yemek yemek ise ..

rüyada yeşil görmek
başarı mutluluk olarak yorumlanır. Huzurlu bereketli güzel bir hayatı simgeler. Rüyada yesil renkli bir sey görmek veya yesil renkte bir elbise giymek murada ermekle ve arzularinizin yerine gelm ..

rüyada yeşil ot görmek
Çimen ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik