Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Y Sözlüğü


rüyada yeşillik görmek
birincisi yemeklerde salataya genel olarak yeşillik denmekte diğeri ise ağaçlık ve çimlik alanlara denir. Aşağıdaki yorumda yeşil alanlar baz alınmıştır. Rüyada yeşillik görmek sevinç ve mutluluğ ..

rüyada yıkık yer görmek
hakkınızda arkanızdan bazı hoş olmayan sözler söylendiğine ve bunları işittiğiniz için gönlünüzün kırıldığına ve oldukça üzüldüğünüze işarettir. ..

rüyada yıkıntı görmek
sonu gelmeyecek bir işle uğraştığınıza delalettir. Yani ne yaparsanız yapın başlamış olduğunuz o işin bir sonu gelmeyecek.. Başka bir rüya tabircisine göre :Rüyada evin önünde bir yıkıntı görmek ..

rüyada yıkmak görmek
o kişinin öleceğine eski bir evin yıkıldığını görmek dert ve üzüntüye yorumlanır. Rüyayı kadının evin tavanının yıkıldığını görmesi kocasının ölümüne yorumlanır. * Genel olarak büyük zarardır. Kiş ..

rüyada yılan görmek
bilemdiğiniz yada haberiniz olmadığı bir düşmana yani gizli bir düşmana delalettir. Ayrıca rüyada yılan görmek esenliğe saltanata kadın kişiye evlata beyliğe ve kişinin hayatını kazanışına işare ..

rüyada yılan balığı görmek
detayları ansiklopedilerden öğrenebilirsiniz. Yılan balığı hakkında bu bilgileri öğrendikten sonra rüyanın neden bu şekilde yorumlandığını daha iyi anlayabilirsiniz. Rüyada yılan balığı görmek: e ..

rüyada yıldırım görmek
bir doğa olayıdır artı ve eksi kutuplu bulutların sıcak ve soğuk hava akımları ile birlikte hareketi sonucu birbirine yaklaşması sonucu ortaya çıkan yüksek elektrik akımının yer yüzüne inmesine den ..

rüyada yıldız görmek
mutlu olacagına sansının iyi olacagına ve para sıkıntısı çekmeyecegine yorumlanır. yıldız kayması ise kötu haber almak demektir. İnsanların şerefli ve değerli olanlarına Evinde birtakım yıldızl ..

rüyada yılna balığı görmek
etrafınızdaki kimselerin sizi kıskanacağına işaret eder. Yılan balığı yakaladığınızı görmek iyiye yorumlanır. Elinizden kaçırmak ise kalıcı olmayan talih anlamı taşır. Kadın için onu görmek kısa ..

rüyada yırtık görmek
yuvanızda bir hastalık çıkacağına bu yüzden fazla üzüleceğinize ve yırtığı gidermek yada dikmekte hasta bulunan yakınınızın iyileşeceğine işaret eder. ..

rüyada yiyecek görmek
bolluk berekete delalet eder. ..

rüyada yoğurt görmek
uzun bir hayata ve güzel ahlaka yorumlanır. Yağı alınmış ve tadı güzel olmayan(ekşi) yoğurt helal olmayan mala bundan hoşlanan kimse için yararlı rızka(yani ekşi yoğurtu seviyorsa) Ayrıca yoğu ..
rüyada yokuş görmek
olaylar karşısında daha güçlü olmalı ve güçlüklere dayanmalı demektir. Dik bayır yahut yokuş bir yeri çıktığını görmek bir zorluğun üstesinden gelmeye azmi nisbetinde dünya ve ahiret kazancına g ..

rüyada yol görmek
tali yol toprak yol veya yolun uzunluğuna göre aşağıda rüya tabirleri bulunmaktadır Rüyada taş/toprak veya daracık bir yolda yürümek hayatınızda bazı kavgalar yaşayacağınıza delalettir eder. Rüya ..

rüyada yolcu görmek
çok mutlu olacağınıza delalet eder . Rüyada bir yolcuyu uğurladığınızı görmüşseniz ise çok uzun süredir satın almak isteyip de alamadaığınız bir şeye kesinlikle bir daha sahip olamayacağınız olarak y ..

rüyada yolluk görmek
zenginliğe borçlunun borcunu ödemesine delalet eder. Rüyada yolculuk için yolluk takvaya bazen fakir için zenginlige borçlu için borcunu ödemeye işarettir. ..

rüyada yolunu kaybetmek görmek
batıl olan şeylere yönelir.. Ancak rüyasında sonradan doğru yolu bulabilirse selamete erişeceği anlamına gelir. Birde rüyada yol görmenin anlamına bakmanızı öneririz. ..

rüyada yonca görmek
hayırlı ve çok paraya işarettir. Rüyada yonca bulmak hayal kırıklığı yaşayacağınıza işarettir. Rüyasında yonca tarlasında yürüyen kişi genç bir erkek ise gelecekte başarılı olmak için girişimde bulu ..

rüyada yosun görmek
tecrübeli olmaya istikbali garanti altına almaya ve faydalı yatırımlar yapmaya işarettir. rüyada yosun görmek gereksiz işlerle ugraşarak vaktinizi boşa harcadığınıza daha önemli işlerle meşgul ..

rüyada yönetici görmek
yöneticiden iltifat göreceğinize yahut ihtar alacağınıza delalettir. Rüyada kendinizi yönetici veya lider olarak görüyorsanız ve bekarsanız bu sizin için evlenmeye gören kişi evli ise kendi yöneti ..

rüyada yufka görmek
geniş ve seçkin rızka delalet eder. Rüyada yufka görmek çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve rahat ve huzurlu bir hayat göstereceğinize işaret eder. Rüyada yufka almak sizin himayenizde ..

rüyada yulaf görmek
alın terinizle kazandığınız bu para sayesinde rahat bir yaşam sürdüreceksiniz demektir. Bolluk bereket paradır. Hayır ve menfaate delâlet eder. Rüyada yulaf görmek arpa olarakta tabir olunur. A ..

rüyada yumruk görmek
pintiliğe(cimriliğe) namazı terk etmeye yanlış söz söylemeye işaret eder. Aynı zamanda önceden size kötülük yapmış bir insandan intikamınızı alacağınıza yorumlanır. Rüyada yumruk gücü temsil ..

rüyada yumurta görmek
kolaylikla elde edilen riziktir. Çig yumurta yedigini gören haram mal yer yahut zina eder ya da hüzün ve kedere düser. Yumurtanin kabugunu yedigini gören kimse örtülü birseyin üstünü açar. Elinde ..

rüyada yunus görmek
mutlu ve huzurlu bir evlilik yapacagınıza delalet eder. ..

rüyada yunus suresi görmek
hilekarın hilesinden emin olmaya ve sihirbazın büyüsünü bozmaya işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Yunus suresini oku­duğunu gören kimse ibadetlerini güzel yapar ve kendisi ..

rüyada yusuf suresi görmek
fakirlikten zenginliğe zilletten izzete sıkıntıdan feraha ermeye de işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Yusuf suresini oku­duğunu gören kimseye zulüm edilir. Ancak bu kims ..

rüyada yusufçuk görmek
hayırlı ve müjdeli bir haber almakla yorumlanır. ..

rüyada yuva görmek
kuş yuvası veya ev olabilir. Kuş yuvası görmek evin hanımına mahkemede bir tanığın durduğu yere işaret eder ağaçta kuş yuvası görmek ise aile mutluluğuna bir çocuk sahibi olmaya bekar ise ya ..

rüyada yük görmek
evli değilse kötü bir kocaya işadettir. Rüyada boynunda veya omuzlarında yük gören kişi kendi işlediği günahlara delalet eder. Kişi odun taşıyorsa buda gıybete dedikoduya işarettir. Bir araçla ve ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik