Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Y Sözlüğü


rüyada yük arabası görmek
katırlar atlar veya öküzlerle çekilen ahşap araçlardı günümüzde yük arabası dediğimizde aklımıza kamyon tarzında araçlar gelmektedir. Bu rüya bu gerçeğe dayandırılarak yorumlanmıştır. Yük hayvan ..

rüyada yüksek yer görmek
mevki ve rütbenizin artacağına delalet eder. Memur veya işçiyseniz maaşınızın fazlalaşacağına işaret eder. Ticaret ile uğraşıyorsanız kazancınızın artacağına ev hanımıysanız kocanızın kazancının art ..

rüyada yün görmek
kalın ve kaba ve ondan üretilmiş bir şeyi giyen kimseye yakışmayan yün üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Kışın yün satan kimseyi görmek ticaret ve kazanca yazın görmek üzüntü ve kedere delalet eder. ..

rüyada yürek görmek
kalp ile eş anlamlı olmakla birlikte daha çok cesareti ifade etmek istenildiğinde tercih edilen bir kelimedir. Bir kişi rüyasında yüreği elinde tutuyorsa makam ve mevki sahibi olur. Rüyada kalp g ..

rüyada yürümek görmek
takvaya delalet eder. Koşarak yürümek hasımınızı yani size düşman olan birini yeneceğinize işaret eder. Düz yolda yürümek İslamın prensiplerine uymaya. Dışarıda çanta veya dökümanlarla yürümek uzm ..

rüyada yüz görmek
süs ve zinet eşyalarına ve geçimine. Rüyada gülümseyen bir yüz görmek parlak ve güzel görmek iyi hale inanç ve amel güzelliğine ve diğer hayırlara işaret eder. Kendi yüzünüzü asık olarak görmek ..

rüyada yüzmek görmek
Denizde yüzmek ehli için ilimde arza uttuğu sonuca ulaşmaya manen ilerlemek isteyen biri ise bunu başarmaya memuriye. Yüzmek bazen hapse girmeye. Yüzerek kıyıya çıkmak bir arzasundan vazgeçmeye ya ..

rüyada yüzük görmek
iyiye işarettir. Yüzük takmak yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir. - Eşe cariyeye çocuğa velayete ev veya araba s ..

rüyada yüzüstü düşmek görmek
rüya sahibinin doğru yolu terkederek yanlış yollara ve sapıklığa düşmesine işaretle delalet eder. Kendisinin yüzüstü düştüğünü görmesi karındaki hastalıklarla tabir edilir. Rüyayı gören kadın ise ko ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik