Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Z Sözlüğü


rüyada zabıta görmek
öğretmene işaret eder.. Temiz giyimli ve güleryüzlü ama ağırlaşlı ve ciddi zabıta memuru görmek insanların sıkıntıdan kurtulmasına Kötü giyimli ve çirkin çehreli meymenetsiz zabıta memuru rüşvet va ..

rüyada zafer görmek
islerinizde basarili olacaginiza isarettir. Her hangi bir iste zafer kazandiginizi görmeniz yeni bir sikintiya ugrayacaginiza yorumlanir. Rüyada türk ordusunun düşmana karşı bir zafer kazandığını gö ..

rüyada zaferan görmek
Rengi elbiseye etki yapmış olan zaferan hastalığa Zaferan öğütmek şaşılacak bir işte bulunmaya delalet eder. Rüyada görülen zaferan kendisinde ölüm haberi bulunan ferahliga isarettir. Rüyada zafera ..

rüyada Zam görmek
ücretinize veya maasiniza zam yapilmasini istediginize ve bunun reddedildigine isarettir. ..

rüyada zambak görmek
işlerinizin hızla düzeleceğine işarettir. Rüyada zambak gören kimsenin işleri iyi olacak bol para kazanacak demektir. Beyaz zambaklar görmek huzur ve mutluluğa erişecek anlamındadır. Kişinin huzur v ..

rüyada zamk görmek
Zamk görmek hayır ve menfaate delalet eder. ( Ayrıca Bakınız: Yapıştırıcı Yapıştırmak.) Rüyasinda bazi agaçlarda bulunan zamktan yedigini görmek bir kimsenin fazla malindan yedigine ve ondan faydal ..

rüyada zar görmek
helal olmayan paraya ve mal kaybına yorumlanır. Rüyada zar karanlık hileli bir işe işaret eder. İnsanın aldanabileceğine işarettir. Rüyada zar oynadığınızı görmek eğer bu oyunda kazaniyorsaniz büy ..

rüyada zarf görmek
aynı zamanda zarf derin ve ince anlamlar içerir. Başka bir yoruma göre rüyada zarf görmek bilgiye ilime veyahut içine eşya konulan sandıklara işaret eder.. Bu rüyanın yorumuna ulaşmak için rüyada me ..

rüyada zariyat suresi görmek
yeryüzündeki bitkilerden rızıklanmaya yakınları ve komşularıyla iyi geçinmeye işarettir. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada Zâriyât sûresini oku­duğunu gören kimse ekin ve bitki ile ..

rüyada zatürree görmek
bir akrabanızın hasta olduğuna dair haber alacağınıza yada bir ahbabınızın ameliyat edildiğini duyarak onu hastahanede ziyarete gideceğinize işarettir. ..

rüyada zayıflamak görmek
hayatta karşı karşıya kaldığınız sıkıntılarla baş edemeyip burhan yaşamak psikolojik problemler yaşamak anlamına gelir. Rüyada insanlarında hayvanlarında zayıflaması kötüye yorumlanır. Rüyada hem ins ..

rüyada Zebani görmek
cehennemde günah işlemiş olanları cezalandırması ile bilinen bir cehennem görevlisidir. Rüyada zebani görmek zor bir döneme gireceğinize sıkıntılı günler geçireceğinize işaret eder. İşlerinizin yol ..
rüyada zebra görmek
çesitli projeleriniz arasinda hangisini önce uygulayacaginizi bilmemege tereddüt etmenizin ise islerinizin aksamasina sebep olduguna delalet eder. Maceraya düşkün birisiniz ve kendinizi sürekli risk ..

rüyada zebur görmek
rüyayı yorumlarken bu kitabın kutsal bir kitap olduğu gerçeğini unutmayarak yorumlanmalıdır. Rüyada zeburu görmek Allah korkusuna zikir ve dini musikiye düşkün olmaya garip haberler işitmeye o ..

rüyada zehir görmek
çoğunlukla hayvansal kaynaklardan edinilen sıvılardan oluşur. Rüya bu gerçek doğrultusunda yorumlanmalıdır. Rüyada zehir görmek yada rüyada zehir içmek; mala delalet eder. Rüyada zehir içtikten so ..

rüyada zehirlenmek görmek
inat edileceğine işaret eder. Bir kişi zehirlendiğini gördüğünde işinde inatçı davranacağına bir rivayette görede mutsuzluğuna işaret eder. Zehirlenerek ölen kişi bir hayır işleyeceğine zehir ..

rüyada zekat görmek
Zekat verdiğini görmek o yıl içinde malın armasına ve bereketlenmesine namazı vaktinde kılmaya gece namazına devam etmeye borcu ödemeye Zekat vermak bazen sevdiği birini kaybetmeye yahut borca; F ..

rüyada zekat vermek görmek
hayır bereket şifa dini borç güç iilerin kolaylastiği kayiı sıkıntıdan kurtulma işarettir Zekat vermek ayrıca düşmana zafer rızıkta bolluk ile yorumlanır.. Rüyada zekat veren kişi malı var ..

rüyada zelzele görmek
rüyada zelzele görmek belaya işarettir. Başınıza çok büyük belalar geleceğine işaret eden kötü bir rüyadır. Rüyada zelzele oldugunu ve her tarafin yıkıldığını görmek devlet büyüğünden gelecek bir f ..

rüyada zemberek görmek
bazı mekanik araçların el yordamı ile kurularak belirli zaman aralıklarında veya bir süre için herhangi bir kaynaktan güç almadan çalışmasını sağlayan bir mekanizmadır. Rüyada zemberek görmek ise ..

rüyada zemin görmek
Zemin Günlük hayatı temsil eder. Yerin rengine ve durumuna göre günlük hayatla ilgili yorumlanarak tabir edilir. ..

rüyada zemin kat görmek
tek başınıza bir soruna çözüm bulmaya çalışacaksınız. Eğer zemin katta hapis kaldıysanız bir çıkmaza gireceksiniz. Bir binanin zemin katinda bulundugunuzu görmek çok heyecanli ve evhamli olmaniz yüz ..

rüyada zemzem görmek
zemzem içmek dert ve hastalıklardan şifa bulmaya mal ve faydalı bilgiye(ilim) takva ve iyilik yönünden bir hayra erişmeye istediği şeye ulaşmaya işarettir. Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlike ..

rüyada zencefil görmek
bir şifa kaynağıdır. Faydaları saymakla bitmeyen bir nimettir. Rüyada zencefil görmek bu bağlamda yorumlanmıştır. Zencefil Elde edilmesi zor büyük kısmettir. Rüyada zencefil görmek keder ve sikint ..

rüyada zenci görmek
yaşlılar için kaçırılmayacak fırsata işarettir. Rüyada bir zenci görmek veya onunla konuşmak ayağınıza gelecek güzel bir fırsatı kesinlikle kaçırmamanız gerektiği anlamına gelir. Rüyanizda zenci bir ..

rüyada zengin görmek
Zengin Paralı kimse görmek hayra delalet eden şeyler de görülürse ticarette para kazanmaya hayra delalet eden şeyler görünmes ise iflas etmeye Kişinin kendisineparalı adam dendiğini görmesi salih ..

rüyada zerdali görmek
sizin altın gibi bir hediye alacağınıza yorumlanır eğer mevsimi dışında görürseniz bir hastalığa yakalanacağınıza işaret eder.. Rüyanızda tam olmamış yeşil bir zerdali görmeniz ise elinize güm ..

rüyada zerdali ağacı görmek
hasta olması nedeniyle kendisinden istifade edilemeyen bir kişiye işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir zerdali ağacından zerdali topladığını görmesi ise o kimsenin zengin birisi ile evleneceğine y ..

rüyada zerde görmek
Rüyada zerde görmek yakında oturduğunuz kendi evinizde veya akrabalarınızdan birinin evinde bir dügüne veya bir ziyafete davet edileceginize delalet eder. ..

rüyada zerdeçal görmek
köklerinn fırında kurutularak hazırlanır halk arasında çok sevilen bir tatlının da adıdır halk arasında hint safranıda olarak bilinmektedir. Zerdeçal Hint safranı da denen bu bitkinin kökünü gö ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik