Rüyanızda gördüğünüz nesneyi yazıp ara butonunu tıklayın

Z Sözlüğü


rüyada züht görmek
Bu özellikte birini görmek ise sevilip sayılan bir kimseye işaret eder. Rüyada zühd halinde bulunmak ise kendisini halka sevdirmeye delalet eder. ..

rüyada Zülfikar görmek
devlet dairelerinden birisinde bir işi varsa ise o işininde görüleceğine ve düşmanlarınıda yeneceğine delalet eder. ..

rüyada zülkarneyn görmek
yoksa veli mi olduğu ihtilâf konusu olmuştur. Zülkarneyn kelimesi Arapçadır. Zü ve karneyn kelimelerinin birleşmesinden meydana gelmiştir. Zü sahip ve malik demektir. Karn ise boynuz perçem te ..

rüyada zülkifl görmek
Zülkifl peygamberi görmenin anlamı; gören kişinin bir emanet alacağına ve birisine kefil olacağına yorumlanır. Rüyada peygamber görmenin anlamınıda kontrol etmenizi öneririz. ..

rüyada zülküf (a.s.) görmek
kefil olmaya ve rüya sahibinin üzerine alacagi emanete isarettir. ..

rüyada zülüf görmek
hayırli ve temiz kalpli iki çocuga işaret eder. Rüyasında zülüf gören hasta ise iyilesir derler. Bir başka rivayete görede: Rüyada iki taraftan görülen zülüfler hayirli ve temiz iki erkek çocuga is ..

rüyada zümer suresi görmek
o kitaplarda yazılı olan ilimleri okuyarak topluma faydalı olacağına ve kıyamet gününde iman edenlerin önünde bulunacağına yorumlanır. ..

rüyada zümer suresi görmek
güzel akıbete ve kitaplara işaretle delalet eder. İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada zümer suresini oku­duğunu gören kimse dininde ihlâslı olur ve akıbeti güzel olur. Nablusi (rahmet ..

rüyada zümrüt görmek
arkadaşa ve zenginliğe işarettir. Rüya yorumcusu olan Kirmânînin tabirine göre rüyada zümrüt görmek mezhep ve güzellik ile yorumlanır. Rüya görenin rüyasında büyük taneli ve sağlam zümrüt taşların ..

rüyada Zünnar görmek
çocuga işaret eder. Bundan dolayı zünnarının kırıldığını gören her kimsenin çocuğu vefat eder denilir. Zünnar ibadete ve onu giyen kimse için ibadet ve ticarete delalet eder. Müslüman için zünnar s ..

rüyada zürafa görmek
gebe kadına garip haberler almaya kocasına itaat etmeyen kadına delalet eder. Sonu çok güzel ve karlı bir yolculuğa çıkacağınıza işaret eder. Saf iyi niyetli içten davranan uzun boylu bir ark ..

Sayfalar:

reklam - gizlilik